Karanlık Mod
  1. Ana Sayfa
  2. GÜNCEL
20 Kursiyerden 39 Eser Sergilendi
GÜNCEL
24.11.2021 21:28:48
356
A
20 Kursiyerden 39 Eser Sergilendi
Vakfıkebir Halk Eğitimi Merkezi, fotoğraf çekimi ve düzenleme kursu kursiyerleri 39 eser ile yılsonu fotoğraf sergisi açıldı.
Erkek | Kadın (Haberi Dinle)

Vakfıkebir Halk Eğitimi Merkezi fotoğraf çekimi ve düzenleme kursu kursiyerleri, kurs süresince yıl boyu çektikleri fotoğraflardan 24 Kasım öğretmenler günü dolayısıyla Fen Lisesi Yatılı Pansiyonu Konferans Salonunda 20 kursiyerin 39 fotoğrafı görücüye çıktı.

İlçe Kaymakamı Dr. Arslan Uzan sergiye gezerken, Halk Eğitimi Merkezi Müdürü Cemile Kahyaoğlu ve kurs hocası Fatih Muhammet Topal, kendilerine eşlik ederek fotoğraflar hakkında bilgi verdiler. Kaymakam Dr. Uzan, Karadeniz’de yeteri kadar malzeme olduğunu ve kursa katılmak istediğini belirterek kayıt olmak istediğini bildirdi. Emeği geçenleri kutluyorum dedi.

Sergide Fatih Muhammet Topal yönetiminde Vakfıkebir Halk Eğitim Merkezi fotoğraf çekimi ve düzenleme Kursu kursiyerleri Ahmet Bülent Tan, Ali Karaş, Cemal Siyah, ,Duygu Madenci, Enes Yavuz,  Erol Kurt,  Fatma Garbetoğlu,  Furkan Garbetoğlu,  Hacer Günaydın, Halim Sağlam,  Hikmet Dursun,  Selçuk Kahyaoğlu,  Sibel Kamburoğlu,  Sibel Kurt,  Sinem Tosun,  Yunus Kamali,  Zahide Bulut, Hülya Çalış ve Özay köse’nin fotoğrafları yer aldı.

Sergiyi Kaymakam Dr. Arslan Uzan, Belediye Başkan Vekili Özer Aktaş, daire amirleri, öğretmenler, öğrenciler ve çok sayıda vatandaşlar ziyaret etti. 

 

Ana Sayfa
Foto Galeri
Web TV
Yazarlar