Karanlık Mod
  1. Ana Sayfa
  2. GÜNCEL
"Haydi Koş Gel, Camiler Seninle Güzel."
GÜNCEL
29.06.2022 21:46:08
43
A
"Haydi Koş Gel, Camiler Seninle Güzel."
Her sene yaz mevsiminde milyonlarca çocuğun Kur'an-ı Kerim ve dini bilgileri öğrendiği Yaz Kur'an Kursları başladı. Kurslara kayıtlar ise devam ediyor.
Erkek | Kadın (Haberi Dinle)

Cami ve Kur'an kurslarımızda, 27 Haziran 26 Ağustos 2022 tarihleri arasında eğitim verecek. Diyanet İşleri Başkanlığınca bu yıl 90 bini aşkın cami ile uygun mekânlarda düzenlenen yaz Kur'an kurslarına başvurular ise devam ediyor. Çocuklarını yaz Kur'an Kurslarına göndermek isteyen anne babalar için başvurular, cami, kurs veya il/ilçe müftülüklerinde 4 Temmuz'a kadar yapılabilecek. Yaz Kur'an Kurslarına 4-22 yaş grubu arasındaki çocuk ve gençler kayıt olabilecek. Bu kapsamda, 4-9 yaş grubundaki öğrencilerin velileri, bölgesindeki en yakın Kur'an kursuna bizzat giderek başvurabilecek.

Yurt genelinde 27 Haziran Pazartesi günü itibariyle başlayan Kur'an kursları 26 Ağustos Cuma günü sona erecek.

Müftü Küçük’ten Yaz Kur'an Kurslarını Ziyaret

Vakfıkebir İlçe Müftüsü Şükür Küçük, İlçe Müftülüğüne bağlı Merkez Erkek ve Kız Kur'an Kursundaki yaz Kur'an kursu öğrencilerini ziyaret etti. Öğrencilerle tanışan ve bir süre kendileriyle sohbet eden İlçe Müftüsü Şükür Küçük, öğrencilere yaz kurslarına devam etmeleri, kurslardan edindikleri bilgileri aileleriyle de paylaşmaları ve hayat boyu uygulama ve yaşamaları tavsiyesinde bulundu.

 

 

 

Ana Sayfa
Foto Galeri
Web TV
Yazarlar