Karanlık Mod
  1. Ana Sayfa
  2. EĞİTİM
8 ay sonra zorla gelen ödül!
EĞİTİM
15.02.2021 21:59:07
223
A
8 ay sonra zorla gelen ödül!
“HAYATA DEĞER KAT” projesi yarışmasında Trabzon İl Birincisi olan Eylül Alp ve dereceye giren öğrenciler için aylar sonra ödül töreni düzenlendi.
Erkek | Kadın (Haberi Dinle)

Trabzon İl Milli Eğitim  Müdürlüğü ARGE birimi tarafından  2019-2020 eğitim öğretim yılı içinde uygulayacağı "Hayata Değer Kat" proje yarışması yapılmış ve sonuçlar  il müdürlüğü internet sayfasında sonuçlar Haziran 2020 yılında yayınlandıktan aylar sonra ödül töreni düzenlendi.
          Ödül töreninde konuşan İl Milli Eğitim Şube Müdürü Serkan Harput, "Temel amacımız çağın ve geleceğin becerileriyle donanmış ve donanımını insanlık hayrına sarf edebilen bilime sevdalı, kültürüne, değerlerine, geleneklerine meraklı, duyarlı ahlâklı bireyler yetiştirmektir. Bu tür projeler sayesinde birçok başarı hikâyeleri taçlandırılacaktır. Bu projemizi bir fidana benzetiyoruz can suyunu biz verdik suyunu vermeye devam edeceğiz, fidanı büyütmek destekçilerimizle gerçekleşecek. Bu konuda desteğini esirgemeyen TÜMKİAD başkanımıza tüm öğrencilerimiz ve kurumumuz adına teşekkür ediyoruz." dedi.
       Tören sonunda yarışmada 1.olan Eylül Alp (Fethiye Gezisi)   2.olan Defne Yılmaz (Gap Turu)  3.olan Tarık Aydın (Eskişehir -Sazova Disneyland Gezisi )  ödüllerini aldılar.                            

Ana Sayfa
Foto Galeri
Web TV
Yazarlar