Karanlık Mod
  1. Ana Sayfa
90 Yıllık tecrübeyle sofranızda
20.12.2020 22:28:03
243
A
90 Yıllık tecrübeyle sofranızda
Ülkenin ve bölgemizin marka değerlerinden olan İskenderoğlu Kol. Şti firması 90 yılı aşkın bir süreden beri süt ürünleri alanında faaliyet gösteriyor. Firma tescillenmiş çeşitli markalarla faaliyetlerini sürdürüyor.
Erkek | Kadın (Haberi Dinle)

Yaylalardan üreticilerin ürettiği yöresel tatlar, Vakfıkebir’den kargo firmaları  aracılığı ile dünyanın neresinde olursanız olun evlerinize kadar geliyor. Son dönemin en büyük alışveriş odağı haline gelen internet ve telefon üzerinden yapılan satışlar yeni bir boyut kazanırken firma Yağbal.Com ile hizmet ağını genişletti. Özellikle pandemi süreci sonrası herkes online alışverişe yönlenirken, gıda ürünlerinde de temin yöntemi online alışveriş oldu. Vakfıkebir’de  faaliyetlerini sürdüren yöresel lezzetlerin  adresi YAĞBAL.COM sağlıklı ve lezzetli yöresel ürünleri vatandaşlarla buluşturuyor.

Özellikle Vakfıkebir Tereyağı ve Köy Peynirinden üretilen ürünleri yurt çapında seçkin şarküteri ve marketlerin yanı sıra birçok zincir mağazalara sunmakta. Türk gıda koteksine uygun yüzde yüz doğal ürünleri üreticiden temin eden işletme, sağlıklı ve leziz ürünleri üreticinin ayağına götürüyor.

Firma, kapıda ödeme, Kapıda kredi kartı ile ödeme, havale ile ödeme ve kredi kartıyla tek çekim yada taksitli ödeme seçenekleri sunuyor. İletişim için yagbal@iskenderoglu.com.tr e-posta hesabından 0 ( 462 ) 841 73 13 numaralı telefon ile ya da 0 (462) 841 36 75 Faks numarası üzerinden ulaşarak siparişlerinizi verebilirsiniz.

Yagbal.com’u kurmalarını açıklayan firme yetkilisi Ali Kenan İskenderoğlu, firmanın üçüncü kuşak yöneticileri olarak, 2010 yılında henüz Yöresel Ürünlerin internetten satışının emekleme döneminde yagbal.com u kurduk. Amacımız tüm Türkiye'de fabrikadan halka en taze ve yöresel ürünlerimizi siz tüketicilerimizin ayağına kadar getirmekti. yagbal.com daki bütün ürünler kendi stoklarımızda mevcut olan ürünlerdir. Vakfıkebir'de kurulu İskenderoğlu Şarküteri içinde sürekli tazelenen yöresel ürünlerimizi, hijyenik ambalajlarla özenle paketleyip 10 yıldır sizlere sunmaktayız. Hedefimiz yöresel ürünlerde ülkemizin en bilinen markası olmaktır dedi.

Yağbal.com’dan ereyağı, peynir çeşitleri, bal ve arı ürünleri, kuru meyve ve sebze, toptan satış, yöresel ürünler, çaylar ve bitkisel çaylar, pestil ve köme, baharatlar ve helva Çeşitlerini isteyebilirsiniz.  

 

 

 

 

Ana Sayfa
Foto Galeri
Web TV
Yazarlar