Karanlık Mod
  1. Ana Sayfa
  2. SPOR
Abdullah Avcı ve futbolcular maç sonu konuştu.
SPOR
21.12.2021 23:27:15
65
A
Abdullah Avcı ve futbolcular maç sonu konuştu.
Trabzonspor Teknik Direktörü Abdullah Avcı ve futbolcular maç sonu açıklamalarda bulundu.
Erkek | Kadın (Haberi Dinle)

Avcı şunları söyledi;"Altay’a baktığımda zor müsabaka olacağını söylemiştim. Topa sahip olmak ve orta alanı ve kenarları kullanmak istiyorduk. İkinci yarı oyunu planlamıştık. Oyunda böyle bir formasyona geçtik. Erkende gol bulduk ve oyun sona yine dalgalandı. Kazanma duyusuyla oyun disiplininde kopmalar vardı Sonrasında yine hamle yaptık. Ömür’ü beke aldık. Önce 3 oyuncuyu kenarları kullanabilmek için formasyonda değişiklik yapık. Geri düşüp kazanmak kolay değil. Zor bir deplasmandan iyi bir galibiyetle dönüyoruz 3 puan kazandık hiç bir şey kazanmadık. Oyuncularımı tebrik ediyorum. Hepsini seviyorum. Kazanmak geriden gelmek hedefe giderken bunlar önemli. Bunlar bitecek. İçerde Başakşehir ile oynayacağız. Bu sene kapanırken taraftarımızı, herkes iyi ki Trabzonspor diyor. Savunmayı da hücumu da beraber yapacağımız taraftarımızı cumartesi stada bekliyoruz.

Egdgar’ın dizinde esneme oldu. Tam bilmiyorum.

Rekabete kaliteye biraz daha artıracağız. Transferleri kulübün durumuna göre yapmak istiyoruz. Bugün oynayan iki oyuncumda biri stoper orjinli yine oynamış, bir bek ve set hücumlarında adam eksiltecek bir hücum oyuncusu istiyoruz.

Abdullah Avcı ; Visca’yı da Bosna’dan A2 milli takımından tespit edip almıştık. Çok sevdiğim bir oyuncu, o da bana saygı duyuyor, ve şu an rakibim.. Visca gibi bir oyuncuyu tabi ki isterim. Ama kolay benim karar verebileceğim bir durum değil. Kulübü mukavelesi birçok detay var. Maçı kazanalım ondan sonra bakarız. "

Uğurcan Çakır ; Çok güzel bir performans sergiledik. Oyunu daha iyi oynayarak öne geçtik. Arkadaşlarımı tebrik ediyorum. Antalyaspor maçından sonra Hatay maçında çok iyi bir reaksiyon verdik, bugün de 1-0 geriden bu reaksiyonu vermek önemliydi. Çok güzel bir gol yedim. Haftanın golü bence.

Koita : Bu sezon iyi başlayamadım, sakatlıklar peşimi bırakmadı. Trabzonspor taraftarından özür dilerim. Tam olarak hazır değilim ama daha fazla süre almaya başladığım zaman taraftarın sevgilisi olacağımı biliyorum. Bugün elimden geleni yaptım haklarını helal etsinler.

Erman Toroğlu : İlk yarı Abdullah Avcı'nın çıkardığı kadro ilginçti, fantazi kadrosuydu. Ama 2. Yarı Dorukhan'ı ve Bakasetas'ı oyuna almasıyla maçı döndürdü. Hatasını anlayıp hemen vazgeçti.

Andreas Cornelius ; İlk yarıya tutuk başladık. Böylesine zor ve deplasmanda oynadığımız bir maç bizim için kolay olmayacaktı. Bende takıma yardımcı olduğum için mutluyum. İlk yarı bizim için iyi değildi ama ikinci yarı çevirdiğimiz için mutluyum. İkinci yarıda değişikliklerden sonra iyi oynadık. Takım arkadaşlarımı kutluyorum.

Trondsen ; Cornelius, soğuğu seviyor. Soğuk havada iki gol atarak bizi galibiyete taşımış oldu.

Ana Sayfa
Foto Galeri
Web TV
Yazarlar