Karanlık Mod
  1. Ana Sayfa
  2. VEFAT EDENLER
Ablasıyla aynı tabutta defnedildi
VEFAT EDENLER
20.09.2021 20:27:21
362
A
Ablasıyla aynı tabutta defnedildi
Sakarya'nın Geyve ilçesinde, evde çıkan yangında hayatını kaybeden Bayram Bekçi ve çocukları Ömer Faruk, Dilara ve Eslem Asaf Bekçi’nin cenazeleri, Vakfıkebir Çavuşlu Mahallesi’nde öğle namazına müteakiben kılınan cenaze namazının ardından aynı yerdeki aile kabristanlığında toprağa verildi.
Erkek | Kadın (Haberi Dinle)

Geyve ilçesine bağlı Bağcaz Mahallesi'nde önceki gün gece saatlerinde, sobanın parlamasıyla çıkan yangında Bayram Bekçi ile çocukları Ömer Faruk, Dilara ve Eslem Asaf, hayatını kaybetti. Anne Pınar Bekçi’nin evde bulunmadığı yangında yaralanan çocuğu Eymen (4) ise hastaneye kaldırılıp tedaviye alındı. 4 yaşındaki oğlu Eymen Bekçi, ağır yaralı olarak kurtarılarak Sakarya Eğitim ve Araştırma Hastanesine kaldırılmışlardı. Vücudunda ağır yanıklar olan 4 yaşındaki Eymen ise Ankara Şehir Hastanesine sevk edilmişti. Küçük çocuğun, tedavisi sürerken,  yangında yaşamını yitiren baba ve 3 çocuğu için Trabzon’un Vakfıkebir ilçesi Çavuşlu Mahallesi’nde cenaze töreni düzenlendi. Çavuşlu Merkez Camii’nde öğle vakti kılına cenaze namazlarının ardından baba ve 3 çocuğu, gözyaşları arasında aile kabristanlığında toprağa verildi.

Blr yaşındaki Eslem Asaf’la 14 yaşındaki ablası Dilara ise aynı tabut içinde defnedildi.

Trabzon İl Müftüsü Osman Aydın’ın  kıldırdığı Cenaze namazına Vakfıkebir İlçe Kaymakamı Hacı Arslan Uzun, Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu, Trabzon İl Müftüsü Osman Aydın, Vakfıkebir Belediye Başkan Vekili Ali Bayram Tanrıverdi, Vakfıkebir Müftüsü Şükür Küçük, Sosyal Hizmet Merkezi Vakfıkebir Şube Müdürü Yaşar Saral, Daire Amirleri, STK Temsilcileri, Siyasi Parti Temsilcileri, muhtarlar ve vatandaşlar katılarak Bekçi ailesinin açısını paylaştılar.

Ana Sayfa
Foto Galeri
Web TV
Yazarlar