Karanlık Mod
  1. Ana Sayfa
  2. SİYASET
AK Parti'li olmak büyük Türkiye sevdalısı olmaktır
SİYASET
13.08.2021 23:44:01
249
A
AK Parti'li olmak büyük Türkiye sevdalısı olmaktır
TBMM Çevre Komisyonu Başkanı ve AK Parti Trabzon Milletvekili Muhammet Balta, AK Parti'nin 20. kuruluş yıl dönümü dolayısıyla mesaj yayımladı.
Erkek | Kadın (Haberi Dinle)

TBMM Çevre Komisyonu Başkanı ve AK Parti Trabzon Milletvekili Muhammet Balta, AK Parti'nin 20. kuruluş yıl dönümü dolayısıyla mesaj yayımladı. Balta, mesajında, AK Parti'nin milletten aldığı güç ile yola çıktığını belirterek, büyük reformlarla Türkiye'de ulaşılmaz bir gelişim ve değişime de imza attıklarını ifade etti.

AK Parti Kurucu Genel Başkanı ve Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın liderliğinde Türk siyasi tarihinde ülkeye çağ atlatan projelere imza atıldığını ve atılmaya da devam edeceğini vurgulayan Balta, şunları kaydetti:"2023, 2051 ve 2071 vizyonunu kendisine temel prensip alarak güçlü Türkiye yolunda hızla ve yerinde adımlar atan AK Parti hükümetleri birbiri ardına attığı ciddi adımlar ve yatırımlarla gelişmenin, büyümenin ve kalkınmanın bir ve beraber olma ruhu içinde ortaya konulduğunu tüm dünyaya ispat etmiştir.AK Parti ülke sevdasını, vatan aşkını en üst düzeyde hissedenlerin partisi olarak kuruluştan bugüne kadar hizmet siyasetinin adresi ve uygulayıcısı olmuş ve bu sayede milletin gönlünde taht kurmuştur.

"Siyaset sahnesine çıktıktan sonra girdiği ilk seçimde tek başına iktidar olan AK Parti, sonrasında girdiği her seçimden de zaferle çıktı. Çok partili hayata geçildikten sonra en uzun süre tek başına iktidarda kalmayı başaran partimiz Türkiye'de siyasetin ana omurgasını değiştiren pek çok değişikliğe imza atmıştır. Hedef 2023 sloganıyla milletiyle el ele Türkiye Cumhuriyeti'nin 100. yılına durmadan ilerlemektedir. Artık bugün Filistin davasını sahiplenen, Afrika'ya el uzatan, Orta Asya ve Balkanlar'daki kardeşlerine ve tüm dünyadaki mazlumlara sahip çıkan bir büyük Türkiye var, yine bugün dünyanın neresinde olursa olsun haksızlık, hukuksuzluk, adaletsizlik karşısında sesini yükseltebilen zalimin karşısında, mazlumun yanında duran bir Türkiye var.

2051 ve 2071 hedeflerimize de ulaşmak için büyük bir azim ve kararlılıkla durmaksızın çalışacağız. AK Parti'li olmak büyük Türkiye sevdalısı olmaktır. Bu sevda ile milletimizin hizmetkarı olmayı sürdüreceğiz. Sevdayla, tutkuyla, vatan aşkıyla 20 yıl önce çıktığımız zorlu ve meşakkatli bu yolda manevi desteğini her zaman yanımızda hissettiğimiz milletimizle durmadan yürüdük, yürüyoruz ve yürüyeceğiz.Tek millet, tek bayrak, tek vatan, tek devlet düsturu ile ülkemizi çok daha güçlü ve sağlam yarınlara taşıyacağımızın altını çizmek istiyorum. Rabbim, daha nice yıllar AK Parti'mize aziz milletimizin hizmetkarı olmayı nasip etsin.

Covid salgının yanı sıra ülkemiz son zamanlarda seller ve yangınlarla büyük mücadele ediyor.  Devletimiz çok güçlü. Bütün imkanlarıyla yangınların söndürülmesi için çalışıyor. Bizlerde Muğla’da yangınla mücadele eden kardeşlerimizin yanındaydık. Adeta bir seferberlik halinde başta Orman teşkilatımızın kahramanları Askerimiz, emniyet ve asayiş güçlerinin yanında orman köylüleri, çiftçiler ve tüm halkımız bu mücadelenin bir parçası olmuştur. Hem yangın hem de sel ve heyalanlarda hayatını kaybeden kardeşlerimize Allah’tan rahmet, ailelerine sabırlar diliyorum. Covid salgınından kurtulup eski günlere dönmemenin tek yolu aşıdır.Bu yoğun günlerde aşılarımızı olalım, kendimizi ve sevdiklerimizi koruyalım.

Milletin bağrından çıkan AK Parti'nin, AK sevdamızın kuruluşunun 20. yıl dönümünü en içten ve kalbi duygularımızla kutluyor, başta Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'a bugüne kadar görev yapmış başbakanlarımıza, bakanlarımıza ve milletvekillerimize, Trabzon il, ilçe, mahalle teşkilatlarımızda, seçim sandıklarımızda görev yapmış tüm dava arkadaşlarımıza, belediye başkanlarımıza ve meclis üyelerine ve Trabzonlu hemşehrilerime sevgi, saygı ve sonsuz teşekkürler ediyor, ebediyete intikal etmiş dava arkadaşlarımıza Allah'tan rahmet niyaz ediyorum."

Ana Sayfa
Foto Galeri
Web TV
Yazarlar