Karanlık Mod
  1. Ana Sayfa
  2. VEFAT EDENLER
Ani Ölümü İlçeyi Yasa Boğdu
VEFAT EDENLER
26.05.2021 12:18:20
469
A
Ani Ölümü İlçeyi Yasa Boğdu
Vakfıkebir Cumhuriyet ilköğretim Okulu Müdürlüğü ve eğitim camiasında çeşitli görevlerde bulunana Kadri Bektaş yakalandığı Covid -19 virüsü nedeniyle vefatı ilçeyi yasa boğdu.
Erkek | Kadın (Haberi Dinle)

 Ülkemiz Milli Eğitim Camiasına ve Vakfıkebir ilçemizde uzun yıllar çeşitli görevlerde bulunana Kadri Bektaş yakalandığı Covid -19 virüsü nedeniyle yaşamını kaybetti. Ankara Milli Eğitim Bakanlığı Talim ve Terbiye Başkanlığında Şube Müdürü olarak görev yapan Kadri Bektaş’ın aniden Covid -19 virüsü nedeniyle vefatı eğitim camisasında derin üzüntü yarattı. Görev yaptığı il ve ilçelerden edindiği dostlarının üzüntüsü sosyal medyada tavan yaptı.

Sosyal medya hesabından 25 Nisan tarihinde virüse yakalandığı duyuran Kadir Bektaş şu ifadelerde bulunmuştu: “ Değerli dostlar, özel ve güzel insanlar sizleri selâmların en güzeli ile selamlıyorum. Esselâmîaleykûm. Bu konuyu siz mümtaz insanlarla paylaşıp paylaşmama konusunda çok tereddüt ettim. Lakin "Hayrun nas men yenfeûn nas" ve "Sevinçler artar, üzüntüler azalır paylaşıldıkça." kabilinden dualarınıza talip olmak istedim. Elimizden gelen tedbirleri en üst seviyede almamıza rağmen "COVİD-19 VİRÜSÜ"nün ziyaretinden ve Allahımızım bizi bu virüsle imtihanından kaçamadık. Allah (cc) bana ve bütün hastalarımıza ŞÂFÎ ismi ile şifalar versin. Dua eder dua bekleriz. Saygı, sevgi, dua ve selâmlarımla.

Paylaşımıyla dost ve arkadaşları arasında üzüntülü haberin yayınlanması sonrasında sosyal medya ateda kitlendi. Merhum Bektaş’ın cenazesi 27 mayıs saat:11:00'de Vakfıkebir/Kıranköyde bulunun aile kabristanlığında defnedilecek.

 

Ana Sayfa
Foto Galeri
Web TV
Yazarlar