Karanlık Mod
  1. Ana Sayfa
  2. GÜNCEL
Anıda Tükendi!
GÜNCEL
29.10.2022 17:36:50
168
A
Anıda Tükendi!
Cumhuriyetin kuruluşunun 99. Yıl dönümü nedeniyle “29 Ekim” logolu ekmekler anında tükendi.
Erkek | Kadın (Haberi Dinle)

Çarşıbaşı Yolcuoğlu Ekmek Fırını ustası Metin Bankoğlu tarafından Cumhuriyet Bayramı’na özel yapılan “29 Ekim ve Türk Bayrağı” logolu ekmekler çıktığı anda tükendi.

Bir dünya klasiği “Vakfıkebir Ekmeği”ne münhasır büyüklüleri nedeniyle logolamaya kolay gelen 5 ve 7 kiloluk ekmelerin üzerine yazılan çeşitli yazılar revaçta. Cumhuriyetin 99’uncu kuruluş yıl dönümü nedeniyle Çarşıbaşı İlçesi’nde faaliyet gösteren Yolcuoğlu Fırını Cumhuriyete özel olarak tasarladığı “29 Ekim ve Türk Bayraklı” ekmekleri görenler şaşkınlıklarını gizleyemediler.

Ekmek almak için müsteri olarak girdikleri fırında “29 Ekim ve Türk Bayraklı” ekmekleri görenler ilk olarak aldıkları ekmekleri kayıpta yiyemeyeceklerini ifade ederek çok duygulandıklarını ve ekmek ustası Metin Bankoğlu’na bu anlamlı günde böyle bir tasarım yaptıkları için teşekkür ediyoruz dediler.

Fırın ustası Metin Bankoğlu ise “işimiz ekmek” diyerek hamurları ilmek ilmek işleyerek günün anlamına uygun olarak her çeşit ve boyutta ekmek tasarladıklarını belirterek bizi izlemeye devam edin. Çeşit ve kalitemizi göreceksiniz diyerek müşterilerini uyardı.

Ana Sayfa
Foto Galeri
Web TV
Yazarlar