Karanlık Mod
  1. Ana Sayfa
  2. GÜNCEL
Asayiş Ve Trafik Denetimi Yapıldı
GÜNCEL
30.03.2022 14:14:53
74
A
Asayiş Ve Trafik Denetimi Yapıldı
Vakfıkebir ilçesinde Emniyet Müdürlüğüne bağlı ekipler Gülbahar Hatun Caddesinde uygulama gerçekleştirerek hem asayiş hem de trafik yönünden denetim yaptı.
Erkek | Kadın (Haberi Dinle)

İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri, asayiş olaylarını en aza indirebilmek adına, huzur ve güvenirliği üst konumda olan ilçe algısını güçlendirmek ve olaylar olmadan engellemek amacıyla ilçe merkezinde çok sayıda personelin katılımıyla farklı noktalarda genel asayiş uygulaması gerçekleştiriyor. Trafik ve Asayiş ekiplerinin katılımıyla gerçekleştirilen uygulama ilçe merkezinde değişik noktalarda farklı zamanlarda yapılmaya devam ediliyor. Durdurulan araç sürücüleri polis tarafından kontrol edildi. Yapılan uygulamada ekipler tarafından araçların trafik yönünden genel durumu ve Genel Bilgi Taraması (GBT) sorgusu yapıldı.

Uygulama hakkında bilgi aldığımız İlçe Emniyet Müdürlüğündeki yetkililer,"Yaptığımız uygulama şok uygulama ne zaman nerede yapacağımıza önceden karar vermeden aniden yapıyoruz. Özellikle motosikletler, sahte plakalar ayrıca abartı egzoz bunları kontrol ediyoruz. Özellikle araçların belgeleri, sürücülerin ehliyetlerinin olup olmadığı, evraklarında bir eksiklik olup olmadığı, plakalar ve sürücülerin alkollü olup olmadıklarını denetliyoruz. Vatandaşların huzur ve güvenliği için uygulamaların artarak devam edecek.  Asayiş ve trafik uygulamalarının devam edeceği belirtildiler.”

 

Ana Sayfa
Foto Galeri
Web TV
Yazarlar