Karanlık Mod
  1. Ana Sayfa
  2. GÜNCEL
Bakan Soylu’dan Başkan Balta’ya teşekkür
GÜNCEL
23.09.2021 15:00:04
156
A
Bakan Soylu’dan Başkan Balta’ya teşekkür
Bakan Süleyman Soylu'dan,Sinop ve Kastamonu’da meydana gelen sel felaketi sonrası felaket bölgesine makine ve personel görevlendiren Başkan Muhammet Balta’ya teşekkür belgesi.
Erkek | Kadın (Haberi Dinle)

AFAD Trabzon İl Müdürü Ömer Kıratlı, Vakfıkebir Belediye Başkanı Muhammet Balta’yı makamında ziyaret ederek Sinop ve Kastamonu’da meydana gelen sel felaketi sonrası felaket bölgesine makine ve personel görevlendiren Başkan Muhammet Balta’ya İçişleri Bakanı Sayın Süleyman Soylu’nun teşekkür belgesini takdim etti. Ayrıca afet eğitim yılı nedeniyle afet acil durum çantası verdi.

Vakfıkebir Belediye Başkanı Muhammet Balta, “Biz büyük ve güçlü bir ülkeyiz. Birlik ve beraberlik içerisinde olduğumuzda aşamayacağımız hiçbir güçlük yok. Yangın ve sel felaketleri ile zor dönemler geçirdik. Devletimiz yaraların sarılması için tüm imkanlarını seferber etti. Bizlerde Vakfıkebir Belediyesi olarak katkı sunmak ve yardımcı olmak için üzerimize düşen görevleri yapmaya çalıştık. İçişleri Bakanımız Sayın Süleyman Soylu’nun teşekkür belgesini almaktan onur duydum. Kendisine bu düşünceli davranışı dolayısıyla teşekkür ediyorum” diye konuştu.

 

Ana Sayfa
Foto Galeri
Web TV
Yazarlar