Karanlık Mod
  1. Ana Sayfa
  2. SİYASET
Balta; Sezondan önce açıklanan fiyatlar fındık üreticimizi son derece mutlu etmiştir
SİYASET
28.07.2020 20:57:39
292
A
Balta; Sezondan önce açıklanan fiyatlar fındık üreticimizi son derece mutlu etmiştir
TBMM Çevre Komisyonu Başkanı ve Trabzon milletvekili Muhammet Balta TBMM Genel Kurulunda Fındık ile ilgili konuşma yaptı.
Erkek | Kadın (Haberi Dinle)

TBMM Çevre Komisyon Başkanı ve AK Parti Trabzon Milletvekili Muhammet Balta Dün, Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan tarafından fındık fiyatları açıklandı. Giresun kalite fındık 17 liradan 22,5 liraya, Levant kalite fındık 16,5 liradan 22 liraya, toplamda desteklerle birlikte fındık fiyatı 25 TL'nin üzerine çıktı. Sezondan önce açıklanan fiyatlar fındık üreticimizi son derece mutlu etmiştir.
Cumhurbaşkanı Erdoğan’a teşekkür eden Vekil Balta; Her zaman milletinin yanında olan, bu mutluluğu üreticimize ve bizlere yaşatan başta Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'a, Hazine ve Maliye Bakanımız Berat Albayrak'a, Tarım Bakanımız Bekir Pakdemirli'ye, emek veren bütün milletvekili arkadaşlarıma teşekkür ediyor; şimdiden, sizlerin, milletvekillerimizin, milletimizin ve bütün İslam âleminin Kurban Bayramı'nı tebrik ediyor, yüce Meclisi saygıyla selamlıyorum. dedi.

Ana Sayfa
Foto Galeri
Web TV
Yazarlar