Karanlık Mod
  1. Ana Sayfa
  2. GÜNCEL
Başkan Balta’nın Misafirleri Var
GÜNCEL
21.07.2022 21:30:14
31
A
Başkan Balta’nın Misafirleri Var
Vakfıkebir Finike gönül köprüsü kuruldu.
Erkek | Kadın (Haberi Dinle)

Antalya’nın Finike İlçesi Atatürk İlkokulu’nda öğretmen olarak görev yapan Vakfıkebirli Hemşehrimiz Emine Karataş Başkan Muhammet Balta’yı makamında ziyaret ettiler.

Antalya’nın Finike İlçesi Atatürk İlkokulu’nda öğretmen olarak görev yapan Vakfıkebirli Hemşehrimiz Emine Karataş ve yine aynı okulda görev yapan öğretmen Meryem Güleç’in koordinatörlüğünde Finike Kaymakamı Zafer Sağ, Finike Belediye Başkanı Mustafa Geyikçi, Finike İlçe Milli Eğitim Müdürü Cengiz Coşkun ve Finike Atatürk İlkokulu Müdürü Fahrettin Demirdal’ın destekleriyle Vakfıkebir Fevziye İlkokulu’nda öğrenim gören çocuklara geçtiğimiz nisan ayında hediyeler göndermişti.

Memleketine gelen Vakfıkebir Hemşehirimiz öğretmen Emine Karataş, ablaları Hava Kasım ve Ayşe Kasım ile birlikte Vakfıkebir Belediye Başkanı Muhammet Balta’yı makamında ziyaret ettiler. Vakfıkebir Belediye Başkanı Muhammet Balta, Peygamber Efendimiz Hz. Muhammet, “Hediyeleşin, Çünkü hediye sevgiyi artırır. Kalpteki kötü hisleri giderir” buyurmuştur. Hediyeleşme vasıtasıyla Finike ile Vakfıkebir arasında bir gönül köprüsü kurduk. İnşallah bundan sonrada bu kardeşlik ve gönül bağı devam edecekti. Bu gönül köprüsünün kurulmasında emeği geçen hemşerimiz öğretmen Emine Karataş’a teşekkür ediyorum” dedi.  Başkan Muhammet Balta, öğretmen Karataş’a Osmanlı Belgelerinde Vakfıkebir isimli kitabı hediye etti. Öğretmen Emine Karataş, ablaları Hava Kasım ve Ayşe Kasım daha sonra Vakfıkebir İlçe Milli Eğitim Müdürü Ahmet Altın’ı ziyaret ettiler.

 

Ana Sayfa
Foto Galeri
Web TV
Yazarlar