Karanlık Mod
  1. Ana Sayfa
  2. SİYASET
Başkan ÇİÇEK'ten Mitinge Davet
SİYASET
17.11.2021 21:16:16
251
A
Başkan ÇİÇEK'ten Mitinge Davet
Yeniden Refah Partisi Vakfıkebir İlçe Başkanı Sadettin Çiçek; 22 Kasım Pazartesi günü genel başkanımız Dr. Fatih Erbakan’ın Anadolu buluşmaları programı kapsamında Vakfıkebir’i ziyaret edecek dedi.
Erkek | Kadın (Haberi Dinle)

Vakfıkebir İlçe halkını mitinge davet eden Başkan Çiçek; 22 Kasım Pazartesi günü Genel Başkanımız Dr. Fatih Erbakan’ın “Anadolu Buluşmaları programı” kapsamında Vakfıkebir ilçemizi ziyaret edecektir. Ziyaretine merhum Adnan Demirtürk ağabeyimizin kabrinden başlayacak, esnaf ziyareti ile devam edecek, ilçemiz şadırvan önünde halkımız ile kucaklaşıp konuşma yapacaktır.

Başkan Çiçek; biz de ilçe teşkilatı olarak genel başkanımızı Vakfıkebir’de en güzel şekilde ağırlayacağız ardından rahmetli Adnan Demirtürk Abimizin mezarı ziyareti ile başlayan ziyaret, esnaf ziyaretiyle devam ettikten sonra Şadırvan önünde halkımıza hitap ederekziyaret programı sona erecektir. Genel başkanımız sayın Erbakan’ı 22 Kasım Pazartesi saat 10.30 da siz değerli Vakfıkebir’liler ile buluşturacağımız mitingimize davet ediyorum dedi.

Ana Sayfa
Foto Galeri
Web TV
Yazarlar