Karanlık Mod
  1. Ana Sayfa
  2. GÜNCEL
Başkan Kurukız'dan Ağasar Balı Hediye
GÜNCEL
17.12.2020 15:05:06
165
A
Başkan Kurukız'dan Ağasar Balı Hediye
Trabzon'un Şalpazarı Belediye Başkanı Refik Kurukız’a, Yomra Belediye Başkanı Mustafa Bıyık,  misafir oldu. Başkan Kurukız, Bıyık’a Ağasar Balı hediye etti.
Erkek | Kadın (Haberi Dinle)

Şalpazarı Belediyesini ziyaret eden ve buradaki yatırımlar hakkında bilgi alan  Başkan Bıyık, Şalpazarı  Belediye Başkanı Refik Kurukız ziyaret ederek  ilçedeki yatırımların bölgedeki belediyelere örnek olacağını söyledi.

Şalpazarı Belediye Başkanı Refik Kurukız,  Yomra Belediye Başkanı Mustafa Bıyık’ın Şalpazarı ziyaretinden duyduğu memnuniyetini  belirterek ilçede yapılan yatırımları Bıyık’a anlattı. Başkan Kurukız, ilçeye ziyarete gelen başkan Bıyık ve beraberindekilere misfirferliğini göstererek Ağasar yöresine özgü binbir çiçeklerden elde edilen organik Ağasar Balını takdim etti.

Başkan Kurukız Karadeniz Bölgesinin Sahile en yakın ve en yüksek tepesi olan 2182 rakımlı Sis Dağı eteklerinden bulunan  iki büyük su havzasının toplanmasıyla oluşan Ağasar vadisinin toplanma alanına inşa edilen modern bir yeni Belediye binasında Başkanı Mustafa Bıyık’ı ağırlayarak ilçede yaptığı projelerin başında dere ıslah çalışması ile beraber ışıklandırması yapılan Ağasar Deresi Bordo Mavi görseli ve buna benzer hayata geçirilen projeleri hakkında bilgiler aktardı.

Şalpazarı’na  hayran kaldığını ifade eden Başkan Mustafa Bıyık, Şalpazarı ilçesini ve belediyesini ziyaretinden duyduğu memnuniyet sonrası Başkan kurkız’a gösterdiği yoğun ilgi ve alakadan dolayı teşekkür etti.

Ana Sayfa
Foto Galeri
Web TV
Yazarlar