Karanlık Mod
  1. Ana Sayfa
  2. GÜNCEL
Başkan Usta’dan Hayırlı Olsun Ziyareti
GÜNCEL
24.05.2022 21:36:25
64
A
Başkan Usta’dan Hayırlı Olsun Ziyareti
Çarşıbaşı Dernekler Federasyonu Başkanı Tahsin Usta ve yönetim kurulu üyelerinden Büyükliman Gazeteciler Cemiyetine hayırlı olsun ziyareti.
Erkek | Kadın (Haberi Dinle)

 Hafta sonu yapılan Büyükliman Gazeteciler Cemiyeti (BGC)  8. Olağan genel kurulu sonrası güven tazeleyen Başkan Aydı Gelleci ve yönetim kuruluna Çarşıbaşı Dernekler Federasyonu Başkanı Tahsin Usta ve yönetim kurulu üyeleri hayırlı olsun ziyaretinde bulundular. Başkan Usta'nin ziyaretide dernek Genel Başkan yardımcısı İbrahim Öztürk, Genel Sayman Abdullah Kul, yönetim kurulu üyeleri Ali Kılıç ve Salih OğuzYüksek'te iştirak ettiler. 

Büyükliman Gazeteciler Cemiyeti Hikmet Aksoy lokalinde Başkan Gelleci ve yönetim kurulu üyeleri tarafından karşılanan Usta ve beraberindekiler, hayırlı olsun dileklerinde bulunarak Boğazda Keşan dokuyacağız.  Sizleri 11 Haziran 2022 tarihinde İstanbul’da buluşmaya davet ediyoruz dediler.

Başkan Gelleci, nazik ziyaretiniz ve davetiniz için teşekkür ediyoruz. Trabzonspor’un şampiyonluğu ile Boğaz Köprüsüne asılan bayrağımızdan sonra boğazda Keşan dokumak için yanınızda olmayı çok arzu ederiz. İnşallah hep beraber boğazda Keşan dokuyacağız dedi.

Ana Sayfa
Foto Galeri
Web TV
Yazarlar