Karanlık Mod
  1. Ana Sayfa
  2. GÜNCEL
Başkan Uzun’dan Regaip Kandili Mesajı!
GÜNCEL
02.02.2022 21:05:44
77
A
Başkan Uzun’dan Regaip Kandili Mesajı!
AK Parti Vakfıkebir İlçe Başkanı Ahmet Uzun, Ramazan ayının müjdecisi olan Regaip Kandilinin Müslümanlara huzur ve bereket getirmesini diledi.
Erkek | Kadın (Haberi Dinle)

AK Parti Vakfıkebir İlçe Başkanı Ahmet Uzun, Regaip Kandili nedeniyle bir mesaj yayınladı. Başkan Uzun mesajında şu ifadelere yer verdi:  Rahmeti, bereketi ve mağfireti bol üç ayların manevi iklimine girildiğinin habercisi, Ramazan Ayının da müjdecisi olan bir Regaip Kandiline daha kavuşmanın huzur ve mutluluğu içerisindeyiz. Bu mübarek günler vesilesiyle birbirimize kenetlenmeli, birlik ve beraberliğimizi daha da pekiştirmeliyiz. Dünya mazlumlarının güvenli sığınağı, yeryüzünde insanlık ve adaletin yegâne savunucusu ve temsilcisi ülkemizin ilerlemesinin önüne çıkarılan tüm engelleri aşarak, tarihi sorumluluğumuzu en iyi şekilde yerine getirebilmek için bugün birlik beraberliğe her zamankinden daha fazla ihtiyaç duyuyoruz. Kardeşlik ve beraberliğimizin güçlenmesi için bir arada olalım. İşte bu anlamda idrak edeceğimiz Regaip Kandili’nde, Peygamber Efendimiz Hz. Muhammed’in (S.A.V.) kutlu yolculuğunun ışığında, Yüce Yaradan’a, ailemize, milletimize ve tüm insanlığa karşı görev ve sorumluluklarımızın olduğunu bir kez daha hatırlamalı, kandillerimizin özüne yakışır şekilde; vicdan muhasebesi yaparak kendimizi sorgulamalı, yanlış ve kusurlarımızdan dönme konusunda çaba sarf edip, küslük ve dargınlıklara son vererek, bu anlamlı günün, barışa, dostluğa, kardeşliğe vesile olması için üzerimize düşen görevi yerine getirmeliyiz.

Bu duygularla tüm hemşerilerimin ve tüm İslâm dünyasının mübarek üç aylarını ve Regaip Kandilini tebrik ediyor, bu anlamlı gecenin hayırlara vesile olmasını diliyorum.”

Ana Sayfa
Foto Galeri
Web TV
Yazarlar