Karanlık Mod
  1. Ana Sayfa
  2. KÜLTÜR SANAT
Beşikdüzü Sıra Gecesiyle Coştu
KÜLTÜR SANAT
20.12.2021 19:09:12
209
A
Beşikdüzü Sıra Gecesiyle Coştu
Trabzon’un Beşikdüzü İlçesi’nde faaliyet gösteren Livio Otel, müşterileri için sıra gecesi düzenledi.
Erkek | Kadın (Haberi Dinle)

Sanatçı İmam Ergün tarafından kurulan Şanlıurfa Sıra Geceleri Grubu, şarkı ve türküleri eşliğinde otel konukları doyasıya eğendi. İmam Ergün’ün türkülerine eşlik eden konuklar halay çekerek eğlencenin tadını çıkarttılar.

Beşikdüzü İlçesi’ne ilk kez geldiklerini ifade eden Sanatçı İmam Ergün, söylediği türkülerden konukların haz almasını isteyerek “bir mola, bir kola ve bir horon diyerek konukları coşturdu. İmam Ergün, Livio Otel işletmecisi Osman Eyüboğlu’na teşekkür ederek, bölge halkının bu müesseseye sahip çıkmalarını isteyerek, ileriki zamanlarda sıra gecesinin tekrarlanacağını belirterek yoğun katılım sağlanması gerektiğini ifade etti.

İşletme sahibi Osman Eyüboğlu, müesseseyi devir almalarından kısa bir süre geçmesine rağmen, müessese hakkında vatandaşlarımızdan olumlu tepkiler aldık. Bu meyanda faaliyetlerimizi çeşitlendirmek adına ilk olarak Şanlı Urfa’dan Sıra Geceleri ekibi getirdik. Sıra gecelerini ilerleyen zamanlarda tekrarlanacağız. Yılbaşı gecesinde de yöresel sanatçılarımızın katılımıyla yılbaşı özel programı düzenleyeceğiz.  Yöre halkımızı bu gecemize teşrif etmelerini bekliyoruz dedi.

Ana Sayfa
Foto Galeri
Web TV
Yazarlar