Karanlık Mod
  1. Ana Sayfa
  2. GÜNCEL
BGC’den Başkan Balta’ya ziyaret
GÜNCEL
27.10.2020 19:28:08
473
A
BGC’den Başkan Balta’ya ziyaret
Büyükliman Gazeteciler Cemiyeti (BGC) Yönetim Kurulu, olağan kongre sonrası ilk toplantısını gerçekleştirdi. Toplantı sonrası Başkan Balta’yı makamında ziyaret ettiler.
Erkek | Kadın (Haberi Dinle)

Büyükliman Gazeteciler Cemiyeti (BGC) Yönetim Kurulu, yapılan olağan kongre sonrası ilk toplantısında yapılan görev dağılımının ardından Vakfıkebir Belediye Başkanı Muhammet Balta’yı makamında ziyaret etti. Ziyarette AK Parti İlçe Başkanı Ahmet Uzun’da hazır bulundu.

Ziyarete Büyükliman Gazeteciler Cemiyeti (BGC) Yönetim Kurulu Başkanı Adın Gelleci, Başkan Yardımcısı Tuncay Hacıfettahoğlu, Genel Sekreter Mehmet Bülent Alp, Sayman Hasan Bahadır ve yönetim Kurulu üyeleri Mustafa Özcan, Ahmet Bilge, Kemal Poyraz Bektaş katılırken AK Parti Vakfıkebir İlçe Başkanı Ahmet Uzun’da hazır bulundu.

Başkan Aydın Gelleci, Vakfıkebir Belediye Başkanımız Sayın Balta’ya katkı ve desteklerinden dolayı teşekkür ederken cemiyetimiz üye profili olarak iki ili kapsaması açısından çok önemli ve yaptığımız etkinlikler ülke gündemine damgasını vuruyoruz.  Cemiyetimiz her geçen gün büyümeye devam ediyor ki bunda sizlerin de katkınızı önemsiyoruz dedi.

Ziyaret sırasında Başkan Balta yaptığı konuşmasında, bizler Büyükliman Bölgesini bir coğrafya olarak değerlendiriyoruz. Coğrafyanın da birlikte olması çok güzel bir şey. Geçmişten gelen bu coğrafya ile çok sıkı bağlarımız var ve ayırmak mümkün değil. Çünkü bu bağlar tarihsel bağdır, Osmanlı döneminden gelen bağlardır. Bu coğrafyanın zenginliğini geliştirmek lazım. Büyükliman Gazeteciler Cemiyeti de bunu çok güzel yaşatıyor. Bu birlikteliğiniz daim olsun diyerek yeni seçilen yönetim kurulunu kutluyor ve başarılar diliyorum dedi.

 

 

Ana Sayfa
Foto Galeri
Web TV
Yazarlar