Karanlık Mod
  1. Ana Sayfa
  2. GÜNCEL
BGC’den, Kaymakam Dr. Uzan’a ziyaret
GÜNCEL
28.09.2021 21:17:24
122
A
BGC’den,  Kaymakam Dr. Uzan’a ziyaret
Büyükliman Gazeteciler Cemiyeti Yönetim Kurulu Üyeleri, yeni göreve başlayan Vakfıkebir Kaymakamı Dr. Hacı Arslan Uzan’ı makamında ziyaret ederek hoş geldiniz dileklerinde bulundular.
Erkek | Kadın (Haberi Dinle)

Ziyarette Merkezi Vakfıkebir İlçesinde olan Büyükliman Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Aydın Gelleci, Başkan Yardımcısı Tuncay Hacıfettahoğlu, Genel Sekreter Mehmet Bülent Alp, Sayman Hasan bahadır ve yönetim kurulu üyesi Mustafa Özcan hazır bulundular.

Cemiyet Başkanı Aydın Gelleci, Türkiye’de iki ili kapsayan tek cemiyet olduklarını belirterek Trabzon’da basının çok değerli olduğunu ve mantar gibi türeyen internet siteleri yüzünden zor durumda kaldıklarını belirterek cemiyet tarihçesi hakkında Kaymakam Dr. Uzan ve beraberinde Kaymakam Adayı Muhammed Ebrar Evsen’e bilgi vererek cemiyet üyelerini tanıttı.

İnternet medyası gazete ve gazeteciliği bitirdiğini belirten Kaymakam Dr. Uzan, internet yayınlarının yakın zamanda televizyonları da bitireceğini, bazılarının telefonlarla sosyal medyada yayın yaparak habercilik yaptıklarına şahit oluyoruz. Basının da bir etik ve ahlaki ilkeleri olmalı. Devleti hakir görerek haber yapmayı doğru bulmuyorum. Güzel olan projeleri habere dönüştürmek diğer ilçeler için de bir örnek teşkil etmesi bakımından haber yapılması gerekir. Eleştiriye matuf olmamak için kurumlar bazen geri durabileceğini belirterek ilçede çok güzel hizmetler yapabileceklerinin altını çizdi.

Ayrıca Kaymakam Uzan, "Kapımız ve telefonlarımız 24 saat açık. Beni her konuda gece gündüz demeden arayabilirsiniz. İlçemiz için elimizden gelen gayreti hep birlikte göstereceğiz dedi.

Ana Sayfa
Foto Galeri
Web TV
Yazarlar