Karanlık Mod
  1. Ana Sayfa
  2. GÜNCEL
BGC’den Kaymakam Koçdoğan’a Hayırlı Olsun iyareti
GÜNCEL
22.09.2022 21:19:17
27
A
BGC’den Kaymakam Koçdoğan’a Hayırlı Olsun iyareti
Son Cumhurbaşkanlığı kararnamesi ile Çarşıbaşı Kaymakamlığına atanan ve göreve başlayan İsmail Koçdoğan’a Büyükliman Gazetecileri Cemiyeti’nden hayırlı olsun ziyareti.
Erkek | Kadın (Haberi Dinle)

Büyükliman Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Aydın Gelleci, Genel Sekreter Mehmet Bülent Alp, Yönetim Kurulu Üyesi Mustafa Özcan ve üye4 Salih Oğuz Yüksek Kaymakam İsmail Koçdoğan’ı makamında ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerinde bulundu.

Cemiyet Başkanı Gelleci kısa adı  Cemiyet hakkında Kaymakam Koçdoğan’a cemiyet hakkında bilgilendirmelerde bulunurken Cemiyetin bölge genelindeki yaptığı önemli çalışmaları anlatırken, Türkiye genelinde tek cemiyet ve iki ili kapsayan cemiyet olduğunu söyledi.

 Gelleci; Cemiyetimiz yurt genelinde İlçeler bazında 2006 yılında kurulduğunda  4.cü cemiyet olduğunu ve Trabzon ve Giresun illerinde bulunan basın  mensuplarını barındıran tek cemiyet olma özelliğini elinde bulundurduğunu ifade etti

Tatilde tarihi yerlerini görmek için gelmeye kalktığım Trabzon’a kaymakam olarak atandım diyen Kaymakam İsmail Koçdoğan  aslen Kırıkkale’liyim. Hep hayalimde Trabzon’un tarihi ve kültürel yerlerini gezmeyi istemişimdir. Eylül ayı içerisinde Trabzon’a tatile gelmek istiyordum Trabzon Çarşıbaşı’na Kaymakam olarak atandım benim için bundan daha güzel ne olabilir. İlçe halkı ve İl genelinde halk çok sıcakkanlı.  Boş vakitlerimde hayalimde olan Trabzon’un tarihi birkaç yerini gezme fırsatım oldu. Hafta sonlarında tabi Trabzon’a gelip de Trabzonspor maçlarına gitmeden olmaz stattaki o atmosferi yaşamak futbolcuları yakından görmek kadar güzel bir duygu yok diyerek Çarşıbaşı’nda güzel hizmetlere imza atarak buradan ayrılmak istiyorum dedi.

 

 

Ana Sayfa
Foto Galeri
Web TV
Yazarlar