Karanlık Mod
  1. Ana Sayfa
  2. GÜNCEL
BGC’den Kaymakam ve Başkanlara Ziyaret
GÜNCEL
14.12.2021 20:48:15
132
A
BGC’den Kaymakam ve Başkanlara Ziyaret
Büyükliman Gazeteciler Cemiyeti (BGC) Yönetim Kurulu, Giresun'un Görele ve Eynesil İlçelerinde bir dizi ziyaretlerde bulundular.
Erkek | Kadın (Haberi Dinle)

Büyükliman Gazeteciler Cemiyeti (BGC) Yönetim Kurulu, Görele Kaymakamı Cem Afşin Akbay, Görele Belediye Başkanı Tolga Erener, Eynesil Kaymakamı İdris Koç, Eynesil’in Ören Belediye Başkanı Mustafa Eren’i ziyaret ettiler.  Başkan Gelleci, Türkiye’de iki ili kapsayan ve tek cemiyetiz dedi.

Büyükliman Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Aydın Gelleci beraberinde Genel sekreter Mehmet Bülent Alp, Yönetim kurulu üyesi Mustafa Özcan üyeler Ahmet Ceylan, Kamil Yılmaz ve Denetleme Kurulu Başkanı Salih Özkan ile birlikte Giresun ili Görele ve Eynesil İlçelerinde bir dizi ziyaret gerçekleştirdiler.

Başkan Gelleci, iki il ve tek cemiyet olarak Türkiye’de tek cemiyet olduklarını ve 2006 yılında kurucu başkanımız merhum Hikmet Aksoy başkanlığında kurulduğunu hatırlatarak cemiyet tarihi hakkında bilgiler verdi. Başkan Gelleci, Sayın kaymakamlarımız ve başkanlarımızın ilgisine ve misafirperverliğine çok teşekkür ediyor, görevinde başarılar diliyoruz dedi.

Ana Sayfa
Foto Galeri
Web TV
Yazarlar