Karanlık Mod
  1. Ana Sayfa
  2. GÜNCEL
BGC’den Şahan’a Hayırlı Olsun Ziyareti
GÜNCEL
09.12.2021 20:01:12
59
A
BGC’den Şahan’a Hayırlı Olsun Ziyareti
Büyükliman Gazeteciler Cemiyeti (BGC) yönetim kurulu üyeleri geçtiğimiz günlerde Şalpazarı Kaymakamlığına atanan Zekeriya Murat Şahan’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.
Erkek | Kadın (Haberi Dinle)

Büyükliman Gazeteciler Cemiyeti yönetim kurulu üyeleri bölgeye yeni ataması yapılan İlçe Kaymakamlara hayırlı olsun ziyaretleri devam ediyor. Ziyaret kapsamında Şalpazarı kaymakamı Zekeriya Murat Şahan’ı makamında ziyaret ederek görevinde başarılar dilediler. Pandemi dönemi nedeniyle az katılımla gerçekleşen ziyarete Başkan Aydın Gelleci, Genel Sekreter Mehmet Bülent Alp, yönetim kurulu üyesi Mustafa Özcan katıldılar

Türkiye’de kuruluş olarak iki il ve tek cemiyet olduğunu belirten Başkan Gelleci, yönetim kurulu üyelerini tanıtarak cemiyet tarihi hakkında Kaymakam Şahan’a bilgi verdi.  Gelleci Kaymakam Şahan’a cemiyetin yayın organı olan “BÜYÜKLİMAN” Dergisini takdim etti.  

Başkan Gelleci Cemiyetimiz Giresun’un Eynesil, Görele, Çanakçı, Tirebolu ilçeleri ile  Trabzon’un Vakfıkebir, Tonya, Çarşıbaşı, Beşikdüzü, Şalpazarı İlçelerinde faaliyet gösteren bağımsız Gazetecilerin bulunduğu bir cemiyettir. Her yıl “10 Ocak Çalışan Gazeteciler günü” kutlama programı Cemiyetimize bağlı bulunan ilçelerimizde yapılıyor. Geçtiğimiz yıl Dünyada olduğu gibi Yurdumuzda da topluluk olarak bir araya gelmek mümkün olmadı Covid-19 hastalığından dolayı Hükümetimizin almış olduğu tedbirler sonunda yeni yeni etkinlikler yapılmaya başlandı. 2022 yılında 10 Ocak Çalışan Gazeteciler kutlama programı Beşikdüzü’nde yapılacağını bu geceye Cemiyet olarak 2 İlin Valileri Cemiyetimizin hizmet verdiği İlçe Kaymakamları, Belediye Başkanları olarak bir araya geliyoruz ve o ilçenin sorunlarını objektif olarak masaya yatırıyor ve çözüm önerilerimizi paylaşıyoruz. Bu program öncesinde sizleri de davet edeceğiz. Öncelikle yeni görev yerinizde ziyaret ederek çalışmalarında başarılar dileyerek Hayırlı olsun dileğinde bulunalım istedik dedi.

Kaymakam Şahan BGC Teşekkür Etti;

Şalpazarı Kaymakamı makamında BGC ziyaret ederek ziyaretin hakkında bilgiler vermesinde duyduğu memnuniyetini dile getiren İlçe Kaymakamı Zekeriya Murat Şahan Büyükliman Gazeteciler Cemiyet Başkanı Aydın Gelleci, Cemiyet Genel Sekreteri Mehmet Bülent Alp ve Yönetim Kurulu Üyesi Mustafa Özcan’a ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti.

 

 

Ana Sayfa
Foto Galeri
Web TV
Yazarlar