Karanlık Mod
  1. Ana Sayfa
  2. VEFAT EDENLER
Bisikletçi Naci Sevenlerini Üzdü !
VEFAT EDENLER
09.08.2022 21:19:57
171
A
Bisikletçi Naci Sevenlerini Üzdü !
70’li yıların bisikletçi Naci’si olarak bilinen ve Büyükliman Mahallesi Muhtarı Sadık Aydın’ın babası Nacı Aydın, sabah saatlerinde tedavi gördüğü hastanede vefat etti.
Erkek | Kadın (Haberi Dinle)

Vakfıkebir ilçemizde esnaflık yapan, 70’li yıllarda çocukların Bisikletçi Naci Amcası(78) bu sabah saatlerinde tedavi gördüğü Vakfıkebir Devlet Hastanesinde hayata gözlerini yumdu.

Vakfıkebir ‘in eski, esnaflarından, Büyükliman Gazeteciler Cemiyeti Üyelerinden ve Büyükliman Postası Gazetesi Haber Müdürü Sadık Aydın’ın babası Naci Aydın, tedavi gördüğü Vakfıkebir Devlet Hastanesi’nde hayata gözlerini yumdu.

Geçtiğimiz yıllarda kalp rahatsızlığı nedeniyle çeşitli zamanlarda tedavi görmüş son olarak birkaç gün önce Covit hastalığına yakalanıp Vakfıkebir Devlet Hastanesinde tedavi altına alınan Naci Aydın, sabahın ilk saatlerinde vefat haberi sevenlerini üzdü. Merhum Aydın’ın cenazesi bu gün Vakfıkebir Merkez Yeni Camiinde ikindi namazından sonra kılınan cenaze namazının ardından Tarlacık Mahallesi’ndeki aile kabristanlığına defnedildi.

Cenazeye İYİ Parti Milletvekili Hüseyin Örs, AK Parti Milletvekili Salih Cora, Vakfıkebir Kaymakamı Dr. Hacı Arslan Uzan, Vakfıkebir ilçe Belediye Başkanı Muhammet Balta, Tonya Belediye Başkanı Osman Beşel, Çarşıbaşı Belediye Başkanı Mümin Nuhoğlu, Büyükliman Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Aydın Gelleci, siyasi parti temsilcileri, STK temsilcileri ve çok sayıda sevenleri katıldı.

 

 

 

Ana Sayfa
Foto Galeri
Web TV
Yazarlar