Karanlık Mod
  1. Ana Sayfa
  2. GÜNCEL
Bizim de bir katkımız olsun istedik
GÜNCEL
08.01.2021 22:36:30
168
A
Bizim de bir katkımız olsun istedik
Vakfıkebir Belediye Başkanı Muhammet Balta, Koronavirüs ile mücadelede Faz-3 deneme aşısında gönüllü olurken bizim de bir katkımız olsun, aynı zamanda da vatandaşlarımıza teşvik olasını için bu çalışmanın içerisinde olmak istedim dedi.
Erkek | Kadın (Haberi Dinle)

 2020 yılı içerisinde Pandemi süreci yaşadığımızı ifade eden Başkan Balta; tedbirlerin ne kadar etkili olduğunu ve vatandaşlarında tedbirlere ne kadar uyduğunu gösterdi ki ilçe bazında vakaların 80-100 civarıntayken bu günlerde 10-20 aralığında olması sevindirici olduğunu ve tedbirlerin ne kadar önemli oldğunu gösterdi  dedi.

 Mücadele noktasında ciddi sıkıntılarımız olduğunu ifade eden Başkan Balta,  yazın biraz rahatlamıştık fakat sonbahar ile tekrar bölgemizde yoğunlaşmasıyla birlikte sıkıntılı günler geçirdik. Sevdiklerimizi, yakınlarımızı, dostlarımızı kaybettik. Yakın arkadaşlarımız hastalığı ağır bir şekilde geçirdi.  Tedbirler sayesinde vatandaşlarında uyum sağlamasıyla son günlerdeki Vakfıkebir’deki ellilerde ola vakaların onun altına düşmesinden dolayı mutlu olduğumu ifade etmek istiyorum. Tedbirlerin ne kadar etkili olduğunu ve vatandaşlarında tedbirlere ne kadar uyduğunu gösteriyor. Mesafe, maske ve hijyene uyarsa bu salgını Sayın Bakanımızın da dediği gibi kısa zamanda yenebileceğimize ben canı gönülden inanıyorum. Aşı çalışmaları başladı ben şahsen 3. Faz çalışmalarına gönüllü oldum ve ikinci toz aşıyı da yaptırdım. Buna bizim de bir katkımız olsun isterken aynı zamanda da vatandaşlarımıza teşvik olasını için bu çalışmanın içerisinde olmak istedik.

 

Ana Sayfa
Foto Galeri
Web TV
Yazarlar