Karanlık Mod
  1. Ana Sayfa
  2. GÜNCEL
Bizim sevincimiz başkalarının hüznü olmasın!
GÜNCEL
22.02.2022 21:25:08
109
A
Bizim sevincimiz başkalarının hüznü olmasın!
Vakfıkebir Belediye Başkanı Muhammet Balta, beraberinde STK temsilcileriyle birlikte “Trabzonspor’umuz 8. Şampiyonluğuna doğru giderken silah sevdalısı bir millet olduğumuzun altını çizerek bizim sevincimiz başkalarının hüznü olmasın” diye uyarıda bulundular.
Erkek | Kadın (Haberi Dinle)

Vakfıkebir Belediye Başkanı Muhammet Balta, Vakfıkebir Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı Kadem Sağlam,  Esnaf Sanatkârlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Hasan Topaloğlu, Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı İsmail Hakkı Çobanoğlu, Ziraat Odası Başkanı  Muhammet Kılıç,  Muhtarlar Derneği Başkanı İzzet Çilingir, Trabzonspor Vakfıkebirliler Dernek Başkanı Hasan Bahadır ve Vakfıkebir 1874 FK Kulübü Başkanı Samet Yolcu şampiyonluk yolunda ilerleyen Trabzonspor’umuza destek ve sevinçlerin kontrollü yapılmasına yönelik Büyükliman Gazeteciler Cemiyetinde ortak bir basın açıklaması yaptılar.

Trabzonspor hepimizin ortak sevdasıdır

Büyükliman Gazeteciler Cemiyeti Hikmet Aksoy Lokalinde yapılan basın açıklamasında konuşan Vakfıkebir Belediye Başkanı  Balta, ‘Trabzonspor’umuz 8. Şampiyonluğuna doğru gidiyor.  Bizlerde büyük bir mutlulukla ve heyecanla bu süreci takip ediyoruz. Trabzonspor hepimizin ortak sevdasıdır. Sonuna kadar destek vererek bu şampiyonluğumuzu doya doya yaşamak istiyoruz. Bu yıl inşallah bu büyük başarıyı birlikte kutlayacağız. Bu kutlamayı yaparken istiyoruz ki sevinçlerimiz hüzne dönüşmesin. Silah sevdalısı bir milletiz. Özellikle silah atarak kutlama yapılmaması gerektiğini belirtmek istiyoruz. Bizim sevincimiz başkalarının hüznü olmasın. Şehir içinde araç konvoyları düzenleniyor. Bunu da çok dikkatli yapmak durumundayız.

Görüntü kirliliği oluşturmadan

Emniyet birimlerimizle, sivil toplum örgütlerimizle yaptığımız istişareler sonucunda maçlardan sonra yaptığımız anlık kutlamaların kaymakamlık önündeki alanında yapılmasına karar verdik. İnşallah şampiyonluk kutlamasını hep birlikte belediyemizin otoparkında yapacağız.  Bu büyük gururu coşkuyla kutlayacağız. Ancak silah atmayacağız. Konvoyları kontrollü şekilde yapacağız. Başkalarının hayatlarını tehlikeye sokmayacağız. Bizler yerel yöneticiler olarak, sivil toplum örgütlerimizin başkanları olarak bu uyarıları yapmak için sizin karşınıza geldik. İlçemizin süslenmesi konusunda da resmi kurumların belirlediği alanlarda süsleme yapılması gerekiyor. Vatandaşlarımız bayrak asımlarında mutlaka bizlerle, derneğimizle irtibata geçsinler. Bir görüntü kirliliği oluşturmadan bu süslemeleri yapmamız gerekiyor. İnşallah o sene bu sene. Hepimiz Trabzonsporluyuz. Bizler sorumlu kişiler olarak kutlamaları organize etmek görevimizdir. Hem görevimizi yapacağız. Hem de sevincimizi hep birlikte yaşayacağız” dedi.

 

 

Ana Sayfa
Foto Galeri
Web TV
Yazarlar