Karanlık Mod
  1. Ana Sayfa
  2. GÜNCEL
Bizleri bu mübarek günlere kavuşturan Rabbimize hamdolsun
GÜNCEL
18.02.2021 13:27:42
105
A
Bizleri bu mübarek günlere kavuşturan Rabbimize hamdolsun
Vakfıkebir Belediye Başkanı Muhammet Balta, Regaip Kandili dolayısıyla bir mesaj yayınladı.
Erkek | Kadın (Haberi Dinle)

Başkan Muhammet Balta mesajında şunları söyledi;   İçerisinde Regaip, Mirac, Berat ve Kadir gecelerini bulunduran mübarek üç ayların müjdecisi olan Regaip Kandili’ne kavuşmanın huzurunu yaşıyoruz. Bizleri bu mübarek günlere kavuşturan Rabbimize hamdolsun.
       Üç aylar ve kandil gecelerinde, manevi duygular yoğunluk kazanır, merhamet, yardımlaşma ve dayanışma hisleri doruk noktaya ulaşarak iyilikler artar.
      Rahmet ve merhamet kapılarının açıldığı mübarek aylarda; bu manevi iklimi fırsat bilerek, sevgi, saygı ve hoşgörü ortamının artması, birlik, beraberlik ve kardeşlik duygularımızın daha da güçlenebilmesi için gayret gösterelim. Anne, babamıza, akrabalarımıza, büyüklerimize, çevremize sevgiyle ve iyilikle yaklaşalım.
     Yüce Allah’a daha derin bir şükür imkânı bulacağımız bu özel gecede, tüm Dünya’da kardeşlik ve huzurun hakim olması yaşadığımız pandemi sürecinin sona ermesi, hastalarımızın şifa bulması, dünyanın çeşitli yerlerinde çekilen acıların biran evvel durması, ülkemizde yaşanan terör olaylarının son bulması için dua edelim.
    Bu duygularla, bu mübarek gecenin insanlığın yaşadığı sıkıntıların sona ermesine vesile olmasını temenni ediyor; hemşerilerimizin ve tüm İslam Aleminin mübarek üç aylarını ve Regaip Kandili’ni tebrik ediyorum.
    Vatanımızın savunması için canlarını feda eden tüm şehitlerimize rahmet diliyorum.

 

Ana Sayfa
Foto Galeri
Web TV
Yazarlar