Karanlık Mod
  1. Ana Sayfa
  2. GÜNCEL
Bölge Müdürlüğüne Güler Atandı
GÜNCEL
24.10.2022 19:54:46
63
A
Bölge Müdürlüğüne Güler Atandı
İletişim Başkanlığı Trabzon Bölge Müdürlüğüne Murat Güler Atandı.
Erkek | Kadın (Haberi Dinle)

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdogan’ın İmzasıyla Bazı bakanlık, kurum ve kuruluşlara ilişkin atama ve görevden alma kararları, Resmî Gazete'de  yayımlandı.

İletişim Başkanlığında açık bulunan bazı bölge müdürlüklerine yapılan atamalar ise şöyle:

Adana Bölge Müdürlüğüne Ali İmran Turgut, Ankara Bölge Müdürlüğüne Ahmet Ali Soylu, İzmir Bölge Müdürlüğüne Cengiz Kutlu Yüksel, Kayseri Bölge Müdürlüğüne Yahya Tekin, Konya Bölge Müdürlüğüne Taner Taşkıran, Şanlıurfa Bölge Müdürlüğüne Efe Murat Erbaş, Trabzon Bölge Müdürlüğüne Murat Güler.

Özgeçmiş;    

Ankara’da dünyaya geldi. İlk, Orta ve Lise eğitimini Ankara’da tamamladı. Lisans eğitimini Anadolu Üniversitesi İktisat Fakültesi Kamu Yönetimi Bölümünde, Yüksek Lisans Eğitimini Konya Necmettin Erbakan Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü Yerel Yönetim ve Siyaset Bölümünde tamamlamıştır.Memuriyet hayatına 2009 yılında Cumhurbaşkanlığı Genel Sekreterliğinde başlamıştır.

Cumhurbaşkanlığı Genel Sekreterliği İnsan Kaynakları Başkanlığında Personel Şube Müdürü olarak görev yaptı. Daha sonra Kültür ve Turizm Bakanlığı Tanıtma Genel Müdürlüğünde Personel Şube Müdürü ve İdari İşler Daire Başkan V. Olarak görev yaptı.

Ekim 2022’de Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı Trabzon Bölge Müdürlüğüne atanan Murat Güler evli ve 2 çocuk babasıdır

Ana Sayfa
Foto Galeri
Web TV
Yazarlar