Karanlık Mod
  1. Ana Sayfa
  2. SİYASET
“Bu maçta herkes tribünde kameraman olmaktan vazgeçsin”
SİYASET
23.08.2022 21:50:00
41
A
“Bu maçta herkes tribünde kameraman olmaktan vazgeçsin”
Trabzon CHP Milletvekili Ahmet Kaya, Şampiyonlar Liginde yarın oynanacak Trabzonspor - Kopenhag maçı için taraftarları takımımıza karşı desteklemesi için çağrıda bulundu.
Erkek | Kadın (Haberi Dinle)

“Gönlümüz Trabzonspor’umuzun galibiyetinden yana”

Şampiyonlar Liginde yarın oynanacak Trabzonspor Kopenhag maçı için taraftarları takımımıza karşı desteklemesi için çağrıda bulunan Milletvekili Kaya, gönlümüz Trabzonspor’umuzun galibiyetinden yana. Özellikle Antalyaspor maçı büyük bir hayal kırıklığı yarattı bizlerde. Şunu söyleyeyim Antalyaspor yenilgisi futbolcuları motive etme açısından motivasyon etkisi yaratacağını düşünüyorum. Asıl mesele takımın teknik heyetin ve herkesin aklı Kopenhag maçında. Bu maça odaklandıkları için Antalyaspor maçında böyle bir hüsran yaşadık. Bu maçı bir yol kazası olarak değerlendirelim ve bir daha yaşanmasın diyelim. Kopenhag maçında o motivasyon ile ki 25 milyonluk bir maç takıma ekonomik olarak büyük katkısı büyük olacak o yüzden iyi değerlendirmemiz gereken bir maç inanıyorum ki teknik heyetimiz ve futbolcularımız bunun farkındalar.

Marek Hamşik’in bu maçta oynamak istemesinin çok önemli olduğuna değinen Kaya, bende futbolcu olsaydın bu maçta oynamak isterdim. Takımımıza katkı vermek istedim. Takımın on ikinci adamı olarak tribünde olacağız.

“Bu maçta herkes tribünde kameraman olmaktan vazgeçsin”

Taraftarlara mesaj veren Kaya, asla morallerini bozmamaları gerektiğini belirterek bu her şeyden önce bir spordur, futboldur içinde bazen yenilgiler olabilir, bazen kötü futbol olabilir takımımızı desteklemekten bir an bile vazgeçmesinler. Bu bütün bir süreçtir takımımızın yanında olalım. Takımımıza desteğimizi esirgemeyelim. Onlarda o motivasyon ile en güzelini yapmak için futbolcularımız da kendilerinde cesaret bulacaktırlar.

Bu maçta herkes trübünde kameraman olmaktan vazgeçsin ve takımızı desteklemek için kameramanlığı bırakalım. Bizde herkes bilirkişi. Herkes hakem, herkes spor yorumcusu. Bu şehir öyle bir şehir işte. Bu Karadenizliliğin özelliği. Geçen haftalarda bir maçta iki kişi oturuyor biri diğerine maçı anlatıyor şaşırdım. Maç bittikten sonra adam yürürken anladım ki adam ama diğeri ona maçı anlatıyor. Bizim şehir böyle bir şehir. Bu da ancak Trabzon’da olur. Böyle bir futbol sevgisi ancak Trabzon’da olur.

Ana Sayfa
Foto Galeri
Web TV
Yazarlar