Karanlık Mod
  1. Ana Sayfa
  2. GÜNCEL
Bütün siyasi partilerimize kapımız her zaman açıktır
GÜNCEL
22.07.2020 23:22:14
237
A
Bütün siyasi partilerimize kapımız her zaman açıktır
Vakfıkebir Belediye Başkanı Muhammet Balta, AK Parti ilçe yönetim kurulu üyeleriyle birlikte atanmasının ardından yapılan kongrede ilçe başkanlığına seçilen Alpaslan Beşli ve yönetim kurulu üyelerini ziyaret ettiler. Başkan Balta, Beşli ve yönetim kurulu üyelerine hayırlı olsun temennilerini iletti.
Erkek | Kadın (Haberi Dinle)

Ziyaret sırasında konuşan İYİ Parti Vakfıkebir İlçe Başkanı Alpaslan Beşli, “Bizler Vakfıkebir’imizin menfaatine olan şeylerin destekçisi olacağız. Kırıcı, karalayıcı bir muhalefet anlayışımız olmayacak. Eksiklikleri dile getirerek daha iyi olması için eleştiriler yapacağız. Hepimizin ortak hedefi bu güzel ilçemize hizmet etmektedir. Nazik ziyaretinizden dolayı teşekkür ediyorum” dedi.

Ziyarette “Göreve başladığımız günden itibaren her zaman siyasi partilerimizle iyi ilişkiler içerisinde olduklarının altını çizen Vakfıkebir Belediye Başkanı Muhammet Balta, yaptığımız hizmetlerde de ayrım yapmadan tüm vatandaşlarımızı eşit mesafede olmaya özen gösterdik. Şeffaf ve sorgulanabilir bir yönetim anlayışını tercih ettik. Fiziki olarak park, bahçe, yol gibi hizmetleri para ile yapabilirsiniz. Bazı şeyler ise para ile yapamazsınız. Birlik ve beraberlik para ile sağlanamaz. Vakfıkebir’de birliğin sağlanabilmesi için çok gayret gösterdik, yaptığımız açıklamalara dikkat ettik. Dil çok önemlidir. Ayrıştırmak, yıkmak çok kolay, bütünleştirmek, kucaklamak, paylaşmak zor olandır. Biz zor olanı tercih ettik. Büyüklerimize, ilçemizin yetiştirdiği değerlere saygıyı ihmal etmedik. Hepimizin ilçemizin imajını zedeleyecek söz ve eylemlerden uzak durmamız gerekiyor. Vakfıkebir’imizin bölgenin merkezi olma özelliği var. Bunun için çok daha dikkatli olmamız lazım. Kongrenizin hayırlı olmasını diliyorum. Bütün siyasi partilerimize olduğu gibi sizlere de kapımız her zaman açıktır” diye konuştu.

Ana Sayfa
Foto Galeri
Web TV
Yazarlar