Karanlık Mod
  1. Ana Sayfa
  2. GÜNCEL
Büyükliman Gazeteciler Cemiyeti’nden Kınama !
GÜNCEL
24.02.2022 16:12:12
71
A
Büyükliman Gazeteciler Cemiyeti’nden Kınama !
Büyükliman Gazeteciler Cemiyeti(BGC), basın açıklaması yaparak Cemiyet üyesi Selçuk Başar ve kameraman Aleyna Keskin’e Köprübaşı Belediye Başkanı Aydın tarafından yapılan fiziki ve sözlü saldırıyı kınadı
Erkek | Kadın (Haberi Dinle)

Büyükliman Gazeteciler Cemiyeti (BGC) Başkanı Aydın Gelleci, yayınladığı kınama mesajında şu ifadelere yer verdi;  Cemiyet Üyemiz aynı zamanda DHA Trabzon Bölge Müdürlüğü’nde görevli muhabir Selçuk Başar ve kameraman Aleyna Keskin’e yapılan çirkin saldırıyı kınıyor ve arkadaşlarımıza geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz dedi.

Trabzon’un Köprübaşı ilçesinde evi heyelan riski altında bulunan vatandaşın haberini yapmak üzere bölgeye giden DHA Trabzon Bölge Müdürlüğü'nde görevli aynı zamanda cemiyetimiz üyesi muhabir Selçuk Başar ve kameraman Aleyna Keskin ile mağdur olan vatandaşa Köprübaşı Belediye Başkanı Ali Aydın tarafından maalesef fiziki ve sözlü şiddet uygulanmıştır.  Başkan Aydın aynı zamanda meslektaşlarımızın görevlerini yerine getirmesine de engel olmuştur. Hele de ‘Belediye Başkanı’ gibi önemli bir makamda oturan bir şahsın bu tarzdaki şiddet eylemi kabul edilebilir bir davranış değildir. Bağlı bulunduğu kurumların da kendisine yönelik tutumlarını merakla bekliyoruz.

Görevlerini her şart ve koşulda fedakarca yapan meslektaşlarımıza yönelik gerçekleşen çirkin saldırıyı kınıyor, arkadaşlarımıza geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz.

 

Ana Sayfa
Foto Galeri
Web TV
Yazarlar