Karanlık Mod
  1. Ana Sayfa
  2. GÜNCEL
Çalışanlarıyla Piknik Keyfi!
GÜNCEL
03.10.2022 22:40:23
311
A
Çalışanlarıyla Piknik Keyfi!
Şapkacılığın marka değerlerinden Anadolu Şapka, tüm çalışanlarıyla piknik keyfi yaptı.
Erkek | Kadın (Haberi Dinle)

Trabzon Şalpazarı İlçesinde iş adamı Ömer Özdemir tarafından İlçe merkezinde 5 yıl önce kurulan ve Büyükliman’a can suyu olan  80 kişiye iş istihdamı sağlayan ve  ekmek kapısı olan işletme sahibi her yıl sonbahar mevsiminde gelenek haline getirdiği piknik keyfini Barak Gölü’nde yaşadılar.

Barak Gölü için fikirlerini söyleyen Anadolu Şapka sahibi Ömer Özdemir; doğanın koynunda gidip görmeye değer bir yer imkanı olan herkese tavsiye ederim. Bir kere çocuklarınızı özgürce oynayacakları koşup eğlenecek oyun alanı en önemlisi trafik korkusu ve endişe duyacak bir ortam yok bu daha çok bizleri buraya tercih etmemizi sağladı. Burayı kullanan piknikçilerin her ihtiyaçlarının karşılanabilmesi için bütün alt yapı hazırlanmış lavabolar ve buna benzer yaşam alanı düzenlemeleri eksiksiz düşünülmüş.

Barak Gölü piknik yapmaya giden Şalpazarı Anadolu Şapka personeli ve bu personelin aile bireyi çocuklarının da hazır bulunduğu piknikte katılımcılar yöresel kemençe eşliğinde müzik eşliğinde gönüllerinde horon teperek eğlendiler.

Ana Sayfa
Foto Galeri
Web TV
Yazarlar