Karanlık Mod
  1. Ana Sayfa
  2. GÜNCEL
Çanakkale Ruhu, milli ruhumuzdur !
GÜNCEL
23.05.2022 23:35:13
75
A
Çanakkale Ruhu, milli ruhumuzdur !
Vakfıkebirli şehit aileleri ve gaziler Çanakkale Şehitliğini ziyaret ettiler.
Erkek | Kadın (Haberi Dinle)

Vakfıkebir Kaymakamlığı, Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı ve Vakfıkebir Sosyal Hizmetler Müdürlüğü organizatörlüğünde 16- 18 Mayıs tarihleri arasında Vakfıkebirli Şehit aileleri ve gazilerin katılımıyla Çanakkale gezisi düzenlendi.

Geziye Bursa Ulu Cami ziyaretiyle başlandı. Ardından İstanbul Ayasofya Camii ziyaretiyle devam eden gezi Çanakkale Şehitliğinin ziyaretiyle tamamlandı.

Amaçlarının Milli ve manevi değerlerimizle yoğrulan Çanakkale Ruhunu yaşatmak olduğunun altını çizen Kaymakam Dr. Hacı Arslan Uzan, bu ruhun içinde adına vatan dediğimiz topraklarımızda, bayrağımız altında özgürce yaşamak vardır. Çanakkale ruhu, bizim inanç değerlerimizle yoğrulan milli ruhumuzdur. Gezi programının planlandığı gibi tamamlanması, şehit aileleri ve gazilerimizin mutluluğu bizleri de mutlu etmiştir dedi.

Gaziler günü dolayısıyla bir araya geldiklerinde Kaymakam beyin bizlere gezi için verdiği sözü yerine getirmesi kendilerini mutlu ettiğini belirten şehit aileleri ve gaziler, özellikle kaymakam bey olmak üzere emeği geçen herkese teşekkür ediyoruz dediler.

Ana Sayfa
Foto Galeri
Web TV
Yazarlar