Karanlık Mod
  1. Ana Sayfa
  2. SİYASET
Cora, Yatırımları İnceledi
SİYASET
05.01.2021 20:53:04
156
A
Cora, Yatırımları İnceledi
AK Parti Trabzon Milletvekili Salih Cora, Tonya’da yapımı devam eden yatırımları yerinde inceleyerek yetkililerden bilgi aldı. Vekil Cora ayrıca Kaymakam Muhammet İkis'i makamında ziyaret etti.
Erkek | Kadın (Haberi Dinle)

AK Parti Trabzon Milletvekili Salih Cora, Tonya’da yapımına devam eden yatırımları yerinde inceledi. Salih Cora; Tonya-İskenderli Karayolu ile Tonya-Çayırbağı Karayolu’nun kesiştiği Tonya Süt Kooperatifi’nin bulunduğu noktadan Orta Mahalle güzergâhını takip ederek Kalınçam Caddesi’ne ulaşması hedeflenen Çevre yolu ile ilgili çalışmaların detayları ve yapımı tamamlanan Tonya GES ve Atatürk Çok Programlı Kapalı Spor Salonunu da ziyaret ederek yetkililerden bilgi aldı.  

Tonya Belediye Başkanı Osman Beşel ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Ziya Durmuş, yapımı tamamlanan Tonya Ges ve Kapalı Spor Salonunun Tonya'ya kazandırılmasından dolayı Milletvekili Cora'ya teşekkür etti. Kaymakam Muhammet İkis'i makamında ziyaret ederek bir süre görüştüler.

Milletvekili Salih Cora’ya Tonya  Belediye Başkanı Osman Beşel,  AK Parti Tonya  İlçe Başkanı Cafer Köroğlu, İlçe Milli Eğitim Müdürü Ziya Durmuş, Tonya Doğanspor Kulüp Başkanı Zafer Cora eşlik ettiler.

Ana Sayfa
Foto Galeri
Web TV
Yazarlar