Karanlık Mod
  1. Ana Sayfa
  2. GÜNCEL
COVİD-19’u yendi plazma bağışında bulundu
GÜNCEL
23.10.2020 00:37:30
544
A
COVİD-19’u yendi plazma bağışında bulundu
Trabzon Şalpazarı Akçiriş Mahallesi sakini Mustafa Özcan Koronavirüsü yendikten sonra plazma bağışında bulundu
Erkek | Kadın (Haberi Dinle)

Şalpazarı Ses Gazete imtiyaz sahibi Mustafa Özcan 27 Eylül 2020 itibariyle ailesinde pozitif vakaların bulunması sonucu Şalpazarı İlçe Toplum Sağlığı merkezi tarafından yapılan test sonucu Pozitif çkımıştı. Kendi ifadesiyle ‘’Yaşam ve Ölüm Arasındaki 10 Günlük karantina süreci başladı ve bu zaman diliminde Şalpazarı Toplum Sağlığı Merkezi Personelleri tarafından kontrol altında tutuldu. Yapılan tedaviler sonrasında yapılan test sonucunda Özcan Ailesinin sonuçları negatif çıktı.

Mustafa Özcan hastalığı süresinde ilgilenen tüm paydaşlara teşekkür ettikten sonra İmmün Plazma bağışlamaya karar verdiğini belirtti.

Özcan, Dünya çapında hızla yayılan ve Ülkemizi de etkisi altına alan Coronavirüs salgını bütün Dünyayı çaresiz bırakmıştır. Bu zorlu mücadele döneminde hastalıkla karşılaşmış ve başarılı bir tedavi sonrasında eski sağlığına kavuşarak bu zorlu süreci atlatmasının ardından ‘’İmmün Plazma Bağışında’’ bulunarak başka çaresiz hastalarımızın da hayatlarını kurtarılmasına bağışta bulunduk.

Ağış gerçekleştikten sonra Kızılay tarafından Mustafa Özcan’a plaketi takdim edildi.

Ana Sayfa
Foto Galeri
Web TV
Yazarlar