Karanlık Mod
  1. Ana Sayfa
  2. SİYASET
Cumhurbaşkanımıza dil uzatmaya çalıştılar
SİYASET
12.01.2021 17:33:41
154
A
Cumhurbaşkanımıza dil uzatmaya çalıştılar
AK Parti Trabzon Milletvekili Muhammet Balta, AK Parti Trabzon İl Kadın kolları 6.Olağan kongresinde sert konuştu.
Erkek | Kadın (Haberi Dinle)

AK Parti Trabzon Milletvekili Muhammet Balta, AK Parti Trabzon İl Kadın kolları 6.Olağan kongresinde yaptığı konuşmada, Türkiye’de kadınlarımız vesayetçi anlayışa dur dediler. Vesayetçilere karşı yiğitlikleri, mertlikleri ile hep önde oldular dedi.

 “Erdoğan’ın arkasında dik durarak cesaret verdiniz, bende  kadınlarımızın huzurunda saygıyla eğiliyorum”

Trabzon Kadın Kolları İl kongresinde konuşan Milletvekili Muhammet Balta; Türkiye’de kadınlarımız vesayetçi anlayışa dur dediler. Vesayetçilere karşı yiğitlikleri, mertlikleri ile hep önde oldular. Bunları en son 15 Temmuz’da yaşadık Türkiye4de, hem içerde ki düşmanlar, hem de dışardaki düşmanlara karşı her zaman Recep Tayyip Erdoğan’ın arkasında dim dik durarak cesaret verdiniz, moral verdiniz. Ben tekrar bütün kadınlarımızın huzurunda saygıyla eğiliyorum dedi.

Milletvekili Balta konuşmasında şu ifsdelere yer verdi; Bizlerde İl Başkanı olduğumuz dönemden itibaren, şu anda milletvekilliğimizde koordinatör olduğumuz bölgelerde bu teşkilatlarda kadınlarımızın olması gerektiğini her zaman söyledik.

“Cumhurbaşkanımıza dil uzatmaya çalıştılar, Vız gelir, tırıs gider”

Yüzde 52’nin üzerinde milletin oylarıyla Cumhurbaşkanı olmuş olan Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a, kasetle, kumpasla sözde Genel Başkanı olmuş insanlara, sözde o insanlara Trabzon’dan bu salondan AK kadınların verdiği cevabı görüyoruz.

Onlar her zaman vesayetten, darbelerden beslendiler. Ama milletin oylarıyla seçilmiş olan Cumhurbaşkanımıza dil uzatmaya çalıştılar. Vız gelir, tırıs gider.

İnşallah birlik içinde beraberlik içinde kardeşlik içinde kenetlenerek, daha da yelpazeyi açık tutarak, bu davada olmak isteyen insanlara, yerimiz var. Onları da davet ederek, daha güçlü şekilde Cumhur ittifakı olarak 2023’te tekrar Recep Tayyip Erdoğan’ı Cumhurbaşkanı yapacağız. Hizmetlerimize devam edeceğiz

Ana Sayfa
Foto Galeri
Web TV
Yazarlar