Karanlık Mod
  1. Ana Sayfa
  2. EĞİTİM
Cumhuriyet İlkokulu Okuma Bayramı Etkinliği Yaptı
EĞİTİM
27.05.2022 19:29:57
249
A
Cumhuriyet İlkokulu Okuma Bayramı Etkinliği Yaptı
Vakfıkebir ilçesi Cumhuriyet İlkokulu’nda birinci sınıflarının tüm şubelerinin katıldığı okuma bayramı etkinliği yapıldı.
Erkek | Kadın (Haberi Dinle)

Okul spor salonunda düzenlenen etkinlikte birinci sınıf öğrencileri okuma-yazma öğrenimini tamamlamanın sevinciyle okuma bayramı yaptı.

Okuma Bayramı'nda birinci sınıf öğrencileri yıl boyunca öğrendikleri okuma yazma becerisini sergiledi. Öğrenciler, etkinlikte, öğretmenleri öncülüğünde hazırladıkları şiir ve müzikli oyun gösterilerini sundu.

Okuma bayramına Okul Müdürü Sinan Uzun, AK Parti Vakfıkebir İlçe Başkanı Ahmet Uzun,  okul idarecileri, öğrenciler ve veliler katıldı.

1/A ve 1/C öğrencilerinin hep beraber öğretmenlri Zülküf Cavdar'ın önderliğinde velilere sürpriz olarak Trabzonspor Marşını söylemeleri salonda alkış tufanı kopardı. 

Okuma bayramı ile ilgili görüşlerini sitemize açıklayan Okul Müdürü Sinan Uzun, öğrencilerimizin en güzel günleri olan okuma bayramımızı büyük bir coşkuyla yaptık. Onların büyüdüğünü ve güzel yerlere geldiğini görmek inşallah bizlere nasip olur. Yıl boyu büyük emekler verdiler, onların semeresini gördük. Bu gün bizlerle beraber olan velilerimize ve öğrencilerimize teşekkür ediyoruz. Emeği geçen herkesi tebrik ediyorum dedi.

 

Ana Sayfa
Foto Galeri
Web TV
Yazarlar