Karanlık Mod
  1. Ana Sayfa
  2. KÜLTÜR SANAT
“Dört Mevsim Tonya” Fotoğraf Yarışması sonuçlandı
KÜLTÜR SANAT
04.12.2021 00:37:34
69
A
“Dört Mevsim Tonya” Fotoğraf Yarışması sonuçlandı
Kültür Bakanlığı ve Milletvekili Av. Salih Cora'nın destekleriyle Tonya Belediyesinin düzenlediği, TFSF onaylı “Dört Mevsim Tonya” 1.Ulusal Fotoğraf Yarışması sonuçlandı.
Erkek | Kadın (Haberi Dinle)

Tonya Belediye Başkanı Osman Beşel jüri toplantısı sonrası sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada; "Dört Mevsim Tonya' isimli yarışmamıza yoğun bir ilgi gösterildi. 26 faklı ilden 132 fotoğrafçı 492 fotoğrafla yarışmaya katıldı. Katkı sağlayan Kültür Bakanlığımıza, Sayın Vekilimiz Salih Cora'ya, TFSF'ye ve emeği geçen herkese teşekkür ediyoruz

Jüri üyeliklerini Belediye Başkanı Osman Beşel, fotoğraf sanatçıları Metin Öztürk, Ali Kahveci, Selman Uzun ve Hasan Bahadır'dan oluşan juri fotoğraf seçimi için ter döktü. Yarışmada TFSF'yi Erdoğan Öğretmen temsil etti. Jüri değerlendirmesi sonucu birinciliği Büyükliman Gazeteciler Cemiyeti üyesi ve fotoğraf sanatcısı/gazeteci İnan Kalyoncu kazandı.

İnan kalyoncu yarışma sonucunu sosyal medya hesabından duyururken şu ifadele yer verdi;  Tonya Belediyesi’nin düzenlemiş olduğu, “Dört Mevsim Tonya” 1. Ulusal Fotoğraf Yarışması’nda birinciliği elde eden fotoğrafım…Yarışmaya katılan tüm fotoğrafçı arkadaşlarımı kutlarken, fotoğraf değerlendirmesinde bulunan jüri üyelerini ve TFSF Temsilcine de teşekkür ediyorum.

Ana Sayfa
Foto Galeri
Web TV
Yazarlar