Karanlık Mod
  1. Ana Sayfa
  2. GURBETTEN
Dr. Yavuzyılmaz, “yaptığımız doğru işler konusunda vicdanım şimdi çok daha rahat”
GURBETTEN
21.10.2020 12:36:13
963
A
Dr. Yavuzyılmaz, “yaptığımız doğru işler konusunda vicdanım şimdi çok daha rahat”
Tayini Bursa’ya çıkan Balıkesir İl Sağlık Müdürü Dr. Fevzi Yavuzyılmaz, Balıkesir Halkına teşekkür ederek veda mesajı yayınladı.
Erkek | Kadın (Haberi Dinle)

Dr. Yayuzyılmaz sosyal medya hesabından yayınladığı veda mesajında şu ifadelere yer verdi;

Çok değerli Balıkesir’liler,

Mayıs 2019 tarihinden beri yürütmekte olduğum İl Sağlık Müdürlüğü görevime, Sağlık Bakanlığımızın takdiri ile Bursa’da devam etmek üzere, beni bağrına basan Balıkesir’den ayrılacak olmanın üzüntüsünü yaşıyorum.

Tüm dünyada ve ülkemizde yüzyılda bir yaşanan pandemiyle mücadele verilen bu zor dönemde Balıkesir’in sağlık neferleri olarak elimizden geleni değil daha fazlasını yapmış olmanın, bu mücadeleye önder olmanın haklı gururunu taşıyorum.

Covid-19 pandemisinin başladığı günden bu yana Bakanlığımız rehberleri doğrultusunda süreci yönetip, gerektiği anda gereken müdahalelerde bulunarak vaka sayılarımızı kontrol altında tutma başarısını gösterdik, bu benim değil tüm Balıkesir’in gururudur.

Tüm bu süreçler dışında Balıkesir ilimize anlamlı sağlık yatırımlarının öncüsü olduk. Birçok yatırımı( İvrindi, Marmara, Gömeç, Bandırma Adsm, sındırgı, hastaneleri, merkez Adsm misin hastaneye dönüşümü, şehir hastanemizin eğitim araştırma olması asm ler, 112istasyonları, Bandırma diyaliz, ÇİM, vs) Balıkesirimize kazandırdık.

Bu atamayla onurlandırıldığım andan itibaren arayan, mesaj atan, sosyal medya üzerinden ulaşan, dualarını ileten dostlarıma, mesai arkadaşlarıma ve vatandaşlarımıza tekrar teşekkür ederim. Yaptığımız doğru işler konusunda vicdanım rahattı, şimdi sayenizde çok daha rahat.

Bakanlığımızca layık görüldüğüm Bursa İl Sağlık Müdürlüğü görevini de aynı heyecan ve özveriyle yerine getirmek gayesiyle Balıkesirimizden ayrılma vakti. Başta Sağlık Bakanımız Sayın Dr. Fahrettin KOCA ve Bakanlık yöneticilerime, önceki dönemSayın Valim Ersin YAZICI’ya şimdiki Valim Sayın Hasan ŞILDAK’a Milletvekillerime, İlimiz Siyasi Yöneticilerine, mesai arkadaşlarıma, bu zor süreçlerde yanımda olan, duasını ve desteğini benden esirgemeyen herkese sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Sizleri Allah’a emanet ediyorum.

Ana Sayfa
Foto Galeri
Web TV
Yazarlar