Karanlık Mod
  1. Ana Sayfa
  2. GÜNCEL
Düğün pastasının bahşişi öyle yere gitti ki!
GÜNCEL
26.08.2021 17:59:41
240
A
Düğün pastasının bahşişi öyle yere gitti ki!
Vakfıkebir ilçesinde hafta sonu yapılan düğünde yaşananlar herkesi duygulandırdı.
Erkek | Kadın (Haberi Dinle)

Trabzon'un Vakfıkebir ilçesinde bir düğünde yaşananlar herkesi duygulandırdı. Düğün merasimi için hazırlanan pastanın bahşişi, orman yangınlarında mağdur olanlara bağışlandı.

AK Parti Trabzon İl Yönetim Kurulu Üyesi olan Vakfıkebir ilçesi esnaflarından emekli öğretmen  Mehmet ve Asuman  Alp’ın oğlu Halil İbrahim  hayatını MTAL Müdürü Mehmet ve Havva Kahveci’nin kızı Zümrüt Esra Kahveci ile hayatını  birleştirdi.

Çiftin düğün merasiminde düğün pastasını getiren Olgun Kaim, yaptığı davranış ile davetlilerin takdirini kazandı. Damadın babasından bahşiş isteyerek pastayı dilimlemek için sembolik bir hediye verse de Kaim bıçağı vermemekte ısrar etti. Tebessüm ettiren diyalogda görevlinin "Hocam bıçağı araçta mı unuttuk acaba" sözleri üzerine damadın babası bu defa yüklü bir miktarda bahşiş verdi.

Parayı alan pastacı Kaim, “Hocam bu yüklü bahşişi geçtiğimiz günlerde yurdumuzda meydana gelen orman yangınlarında mağdur olanlar için bağış yapacağım” sözleri üzerine damadın babası bahşişi artırarak, görevliye teşekkür ederken davetliler tarafından alkışlandı.

Kaynak Mustafa Özcan/ Şalpazarı Ses

Ana Sayfa
Foto Galeri
Web TV
Yazarlar