Karanlık Mod
  1. Ana Sayfa
  2. KÜLTÜR SANAT
Düşman İşgalinin Kurtuluşunun 104. Yılında 61 eser sergilendi
KÜLTÜR SANAT
14.02.2022 22:55:04
186
A
 Düşman İşgalinin Kurtuluşunun 104. Yılında 61 eser sergilendi
Vakfıkebir’in düşman işgalinden Kurtuluşunun 104. Yıl etkinlikleri kapsamında “VAKFIKEBİR” konulu fotoğraf sergisi beğeni topladı.
Erkek | Kadın (Haberi Dinle)

Vakfıkebir Halk Eğitimi Merkezi Fotoğrafçılık kursu öğrencileri tarafından hazırlanan sergide 61 eser sergilendi. Hükümet Konağı önünde halka açık yapılan sergi ilgi topladı. Fotoğrafçılık kursu Öğretmeni Fatih Muhammet Topal, sergi ile ilgili yaptığı açıklamada, yıl boyu çekmiş olduğumuz fotoğraflardan yalnızca Vakfıkebir İlçemize özel olan fotoğrafları sergiledik . Sergimize yoğun ilgi vardı. Önümüzdeki günlerde eserlerimize yenilerini katarak  ilçe dışında da sergilemek için girişimlerimiz var. Kursiyerlerimiz çok yetenekli. Güzel eserler ortaya çıkarıyorlar dedi.

 

Eserlerin Vakfıkebir’e ait özel fotoğraflar olduğunun altını çizen Halk Eğitimi Merkezi Müdürü Cemile Kahyaoğlu, kursumuz bu yıl üçüncü yılında Hocamız Fatih bey ve kursiyerleri çok başarılı. Kendilerini kutluyorum. Şampiyonluğa giden bir Trabzonspor’un beşinde 61 eserin sergilenmesi sergimize ayrı bir renk kattı. Sergimizi gezen ziyaretçilerimizden çok olumlu dönüşler aldık. Kursumuza ilgi her yıl artarak devem ediyor. Eserlerimizi ilçe dışında da sergilemek için girişimlerimiz devam ediyor. İnşallah en kısa zamanda bu arzumuz yerine getirilerek ilçemizin ve kurumumuzun adını daha fazla duyuracağız dedi.

Ana Sayfa
Foto Galeri
Web TV
Yazarlar