Karanlık Mod
  1. Ana Sayfa
  2. GÜNCEL
Eğitim konusunda Trabzon’da çok ciddi yatırımlar yaptık
GÜNCEL
11.02.2022 18:57:49
61
A
Eğitim konusunda Trabzon’da çok ciddi yatırımlar yaptık
AK Parti Trabzon Milletvekili Muhammet Balta, Trabzon İl Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Burak Fettahoğlu’na hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.
Erkek | Kadın (Haberi Dinle)

TBMM Çevre Komisyonu Başkanı ve AK Parti Trabzon Milletvekili Muhammet Balta,  daha sonra Trabzon İl Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Burak Fettahoğlu’na hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Trabzon’da yapılan eğitim öğretim faaliyetleri ve yapımına başlanacak olan ve yapımı devam eden hizmetler hakkında Milli Eğitim Müdürü Fettahoğlu’ndan bilgiler alan Milletvekili Balta “ Öncelikle Değerli Müdürümüzün şehrimize güzel hizmetler sunacağını inanıyor, kendisine başarılar diliyorum. AK Parti olarak Eğitim konusunda Trabzon’da çok ciddi yatırımlar yaptık, yapmaya da devam ediyoruz. Müdürümüz görevine yeni başlamasına rağmen Ankara’da olsun, Trabzon’da olsun görüştük. Eğitimi ile alakalı problemlerimiz, aşılması gereken noktalar varsa onları istişare etmeye çalıştık. Bugün de kendi makamında bir kez de ziyaret ederek çalışmaları değerlendiriyoruz. Eğitim’in Türkiye’nin vazgeçilmez ve istikbaline dönük en önemli sektör olduğunu biliyoruz. Bugün Türkiye´de her ilerlemenin arkasında eğitim var. Ne eksiklik varsa onunda arkasında eğitim var, eksiklikleri gidermenin yolu da eğitimden geçiyor. Hakkıyla en çok hizmet götürdüğümüz alanlardan biri eğitimdir.  Ülkemizin dört bir yanında olduğu üzere Trabzon’umuzda da inşa ettiğimiz modern okulları, yeni derslikleri, kütüphane ve spor salonlarını görenler ülkemizin geldiği konumu takdir ediyor. Eksiklerimiz, yapmak isteyip de yapamadıklarımız yok mu? Elbette var. Evlatlarımıza iyi bir eğitim ve öğretim vermek için daha çok çalışmalıyız. Eğitim sisteminden beklentimiz, çocuklarımızı, anne ve babalarına hayırlı birer evlat, ülkelerine ve milletine hayırlı birer fert olarak yetiştirmesidir.

Değerli müdürümüzün de bu mimhalde çalışarak başarılı işlere imza atacağınıza yürekten inanıyoruz. Sizlere, öğrencilerimize, öğretmenlerimize ve velilerimize desteğimiz her daim olacaktır. Hep birlikte kolları sıvazlayacağız ve kısa vadede 2023 olmak üzere 2053 ve 2071hedefleri doğrultusunda, Trabzon’umuzu eğitimde marka değer olmaya hazır duruma getireceğiz. Böylelikle geçmişte olduğu gibi gelecekte de bu güzel şehrimiz akademik başarıları, ürettiği ulusal ve uluslar arası projeleri ile hak ettiği yerlere gelecektir. Trabzon’u her alanda olduğu gibi Eğitim konusunda büyük hizmetleri olan ve olmaya devam eden Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a, Milli Eğitim Bakanımız Sayın Mahmut Özere ve şimdiye kadarki tüm Milli Eğitim Bakanlarımıza teşekkürlerimi sunuyorum” dedi

 

 

 

 

 

Ana Sayfa
Foto Galeri
Web TV
Yazarlar