Karanlık Mod
  1. Ana Sayfa
  2. GÜNCEL
Emniyet Geçit Vermiyor!
GÜNCEL
05.08.2022 11:18:58
86
A
Emniyet Geçit Vermiyor!
Vakfıkebir İlçe Emniyet Müdürlüğüne bağlı Trafik ve Asayiş ekipleri halkın huzur ve güveni için yaptıkları denetimlerde abart egzozlu araçlara geçit vermediler.
Erkek | Kadın (Haberi Dinle)

Vakfıkebir İlçe Emniyet Müdürlüğüne bağlı Trafik ve Asayiş ekipleri halkın huzur ve güveni için yaptıkları denetimlerde abart egzozlu araçlara geçit vermediler. Yapılan denetimlerde abart egzozlu 6 adet araca gerekli işlemler yapıldığı belirtildi.

Vakfıkebir İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri ilçe genelinde her gün, farklı saatlerde halkımızın huzuru ve güvenliği için denetimlerde buluyor. Yapılan bu denetim ve kontrollerde egzozunda aşırısı yüksek ses çıkan ve çevreye rahatsızlık verdiği tespit edilen 6 adet aracın abart egzozlu oldukları tespit edilmiş ve gerekli işlemleri yapılmıştır. Emniyetten yapılan açıklamada; Halkımızın huzur ve sükununu temin etmeye yönelik çalışmalar, denetim ve kontroller İlçe Emniyet Müdürlüğümüzce devam edecektir denildi. Vakfıkebir İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri, asayiş olaylarını en aza indirebilmek adına, huzur ve güvenirliği üst konumda olan ilçe algısını güçlendirmek ve olaylar olmadan engellemek amacıyla ilçe merkezindeki çeşitli noktalarda çok sayıda personelin katılımıyla farklı noktalarda genel asayiş uygulaması gerçekleştiriyor. Trafik ve Asayiş ekiplerinin katılımıyla gerçekleştirilen uygulama ilçe merkezinde değişik noktalarda farklı zamanlarda yapılmaya devam ediliyor. Durdurulan araç sürücüleri polis tarafından kontrol edildi. Yapılan uygulamada ekipler tarafından araçların trafik yönünden genel durumu ve Genel Bilgi Taraması (GBT) sorgusu yapıldı.

Uygulama hakkında bilgi aldığımız İlçe Emniyet Müdürlüğündeki yetkililer,"Yaptığımız uygulama şok uygulama ne zaman nerede yapacağımıza önceden karar vermeden aniden yapıyoruz. Özellikle motosikletler, sahte plakalar ayrıca abartı egzoz bunları kontrol ediyoruz. Özellikle araçların belgeleri, sürücülerin ehliyetlerinin olup olmadığı, araç muayenesi, evraklarında bir eksiklik olup olmadığı, plakalar ve sürücülerin alkollü olup olmadıklarını denetliyoruz. Vatandaşların huzur ve güvenliği için asayiş ve trafik uygulamalarının devam edeceği belirtildiler.”

Ana Sayfa
Foto Galeri
Web TV
Yazarlar