Karanlık Mod
  1. Ana Sayfa
  2. EĞİTİM
Emrah Demiral'a Önemli Görev!
EĞİTİM
30.03.2022 14:29:40
84
A
Emrah Demiral'a Önemli Görev!
Beşikdüzü İlçe Milli Eğitim Müdürü Mücahittin Kerim İkibaş’ın yerine Müdür olarak Emrah Demiral atandı.
Erkek | Kadın (Haberi Dinle)

Beşikdüzü ilçe Milli Eğitim Müdürlü,ğü görevinde nöbet değişimi yaşanıyor. Beşikdüzü İlçe Milli Eğitim Müdürü Mücahittin Kerim İkibaş’ın yerine Müdür olarak Emrah Demiral atandı.

Beşikdüzü İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü görevine atanan Emrah Demiral atama sonrası yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi. Müdür Demiral, “28 Mart 2022 tarihi itibariyle Beşikdüzü İlçe Milli Eğitim Müdürü olarak göreve başlamış bulunmaktayım. Ülkemizin ve Trabzon'umuzun güzel ilçesi olan doğup, büyüdüğüm, rızkımı kazandığım Beşikdüzü'nde eğitim-öğretim adına sorumluluğu üstlenmenin, bu görevi yapacak olmanın heyecanını ve haklı gururunu yaşıyorum. Bizleri bu göreve layık görenlere şükranlarımı sunuyorum dedi.”

“BİR VE BERABER BÜYÜK BİR AİLE OLACAĞIZ”

Demiral, “Derdi eğitim olan birbirinden değerli öğretmen arkadaşlarımız bizim için en büyük gücümüz, şansımızdır. İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Hüseyin Burak Fettahoğlu liderliğinde iş ve gönül birliği içerisinde Beşikdüzü'müzü, eğitim öğretimin her alanında, paylaşımcı bir anlayışla ekip ruhuyla çok daha güzel işler yapacağımıza, bilgi çağını yaşadığımız bu dönemde düşünen, anlayan ve yorumlayan, ürettiklerini insanlık için kullanan, milli ve manevi değerleri özümsemiş bireyler yetiştirmeyi yöneticilerimiz, öğretmenlerimiz ve velilerimiz ile birlikte başaracağız, bir ve beraber büyük bir aile olacağız. Bayrağı devir aldığım müdürümüz Mücahittin Kerim İkibaş'a da verdiği hizmetlerden dolayı teşekkür ediyorum. Göreve başlarken ekip arkadaşlarıma, okul/kurum yöneticilerimize, öğretmenlerimize, öğrencilerimize, personellerimize, velilerimize, tüm Beşikdüzülülere saygı ve sevgilerimi sunarım dedi.”

 

Ana Sayfa
Foto Galeri
Web TV
Yazarlar