Karanlık Mod
  1. Ana Sayfa
  2. GÜNCEL
Eski ve Yeni Emektarlar Buluştu!
GÜNCEL
03.06.2022 21:10:42
64
A
Eski ve Yeni Emektarlar Buluştu!
Trabzon’da faaliyet gösteren yerel gazetelerde çeşitli zamanlarda müdür ve muhabir olarak çalışan eski ve yeni emektarlar bir araya geldi.
Erkek | Kadın (Haberi Dinle)

Vakfıkebir ilçe merkezinin içinden geçen Fol Deresi'nde dün,  Afet ve Acil Durum Yönetimi (AFAD) Başkanlığınca "Sel Taşkın Tehlikesi Erken Uyarı Tatbikatı “ nedeniyle Sonnokta Gazetesi sorumlu yazı işleri müdürü Selahattin Özcan ile gazetenin ilk kurulduğu günlerde gazetenin emektarlarından eski sorumlu yazı işleri müdürü ve DSİ Trabzon 22. Bölge Müdürlüğü basın danışmanı Murat Aydın ile Sonnokta Gazetesi Vakfıkebir eski muhabirlerinden Mehmet Bülent Alp geldikleri Vakfıkebir İlçesinde geçmişi yad ettiler.

Ev sahibi olarak Mehmet Bülent Alp, ilçeye gelen misafirlerine hoş geldin diyerek, bir araya gelmelerinde tevafuk olduğunu belirterek memnuniyetlerini dile getirerek dostluklarının ebediyen devam edeceğinden eminim dedi.  

Sorumlu yaşı işleri müdürü Selahattin Özcan, konuk severliği için Alp’e teşekkür ederek, DSİ 22. Bölge Müdürlüğü basın danışmanı Murat Aydın’ın görevindeki zorlukları göz önüne getirerek başarılar diledi.

Murat Aydın, ise gazetenin kuruluş günleri gözümün önüne geldiğinde yaşadığımız ilk heyecanı unutmak mümkün değil. O günlerde çıkartılan gazetenin ne zorluklarla çıkarıldığını ve mizanpajındaki güzelliğini biliyoruz. Gerek gazete merkezinde gerek ilçe muhabirlerimizin heyecanlarını unutmak mümkün değil. Güzel günlerimiz oldu. Sizlerle bir arada buluşmak ise hoş bir tesadüf oldu dedi.   

Ana Sayfa
Foto Galeri
Web TV
Yazarlar