Karanlık Mod
  1. Ana Sayfa
  2. GÜNCEL
Eyüpcan’ın Bayram Hasreti
GÜNCEL
31.10.2020 15:29:23
533
A
Eyüpcan’ın Bayram Hasreti
Trabzon’un Vakfıkebir İlçesi’nde Cumhuriyetin ilanının 97.yılı nedeniyle düzenlenen törende Eyüpcan’ın bayram hasreti yürekleri burktu.
Erkek | Kadın (Haberi Dinle)

Vakfıkebir Hükümet Konağı önünde düzenlenen törende objektiflerimize yansıyan 9 yaşındaki Eyüpcan Öztürk’ün barak hasreti yürekleri dağladı. Doğuştan yürüme özürlü olan 9 yaşındaki Eyüpcan Öztürk bayram hasretini gidermek için annesi tarafından kutlama alanına getirilerek tören alanında protokolün yanında tekerlekli sandalyesi ile yerini aldı.

Eyüpcan bir ara sıkılmış olmalı ki protokolün yanından ayrılarak öğrencilerin tuttuğu bayrakların yanına giderek uzun uzun sanki bende sizler gibi bayrak tutabilseydim dercesine bayraklara hayranlıkla ve özlemle baktı. Daha sonra abilerinin yanına giderek onlarla uzun uzun sohbet etti. Sohbet sonrası alandaki yerini aldı.

Törenin bitmesiyle sivil bandonun geçit töreninde polis eskortunun yanından geçen Eyüpcan’a polis amcalarının el uzatarak selamlaşmaları orada olan vatandaşlar tarafından hem taktir edilirken hem de hüzünlendiler.

Ana Sayfa
Foto Galeri
Web TV
Yazarlar