Karanlık Mod
  1. Ana Sayfa
  2. SPOR
Filenin Sultanları namağlup lider
SPOR
20.12.2020 21:17:20
256
A
Filenin Sultanları namağlup lider
2. Lig Kadınlar Voleybol Ligi 7. Gruptaki temsilcisi İskofyaspor,deplasmanda oynadığı Fatsa HEM’i 3-0’lık net skorla yenerek namağlup lider oldu.
Erkek | Kadın (Haberi Dinle)

Trabzon ve Büyükliman Bölgesi’nin 2. Lig Kadınlar Voleybol Ligi 7. Gruptaki temsilcisi İskofyaspor, Fatsa Halk Eğitim Merkezini set vermeden 3-0’lık skorla mağlup etti

İskofyaspor, bu gün Fatsa HEM ile Ordu Ahmet Sırımsı Anadolu Lisesi Spor Salonunda bu gün gruptaki son maçına çıktı.

Filenin sultanları bu sezon oynamış oldukları yedi karşılaşmadan da galip ayrıldılar. Bu gün Ordu Fatsa Halk Eğitim Merkezi takımıyla oynadıkları karşılaşmanın setlerini 1.Seti;18-25, 2.Seti; 15-25, 3.Seti;19-25’lik net skorlarla tamamlayarak ligin ilk yarıyı namağlup lider bitirdiler. Oynadığı tüm maçları kazanarak ve sadece rakiplerine 2 set vererek namağlup liderliğe yükselen İskofyaspor bütün dengeleri alt üst etmeye devam ediyor.

Karşılaşma bitiminde Trabzon Çarşıbaşı İskofya Spor Bayan Voleybol takımı Başkanı Hayri Çakır canlı bağlantımızda yaptığı açıklamada;  bu zorlu süreçte takım ve ben oyuncularımızın maç sonu sevinci hepimizin bu zorlu sürecimizin yorgunluğunu bize unutturdu. Bizler umut ediyoruz ki ikinci dönemde bu başarılarımıza bir yenisini ekleyerek ipi göğüsleyeceğiz diyerek şu an takım ekibi olarak çok mutlu olduklarını belirtti.

Başkan Çelik sosyal medya hesabı üzerinden de yaptığı paylaşım ile gündeme oturdu;

Lidere selam durun !

Fatsa hem : 0

Çarşıbaşı iskofya : 3

Ligin ilk yarısını sadece 2 set vererek namağlup olarak bitirdik.

Teşekkürler takım, gururumuzsunuz ...

Kaptan Emel Demirkol Çetin, yaptığı paylaşımda ise

İlk devreyi hedeflediğimiz nokta da bitirmek mutluluk verici. Biz bir bütün olduk bu başarı hepimizin,başkanından yönetimine antrenöründen oyuncusuna  bizi destekleyen sesini duyurmaya çalışan herkese bu hepimizin başarısı. Şimdi dinlenip sıraya koyduğumuz hedeflere doğru deşarj olma zamanı, emeği geçen herkese teşekkürler

 

Ana Sayfa
Foto Galeri
Web TV
Yazarlar