Karanlık Mod
  1. Ana Sayfa
  2. GÜNCEL
FİSKOBİRLİK piyasanın üzerinde alımlara devam ediyor
GÜNCEL
13.09.2021 20:28:42
316
A
FİSKOBİRLİK piyasanın üzerinde alımlara devam ediyor
Vakfıkebir Fındık Tarım Satış Kooperatifleri Birliği (FİSKOBİRLİK) fındık alım çalışmalarını hız kesmeden sürdürüyor. Üreticinin mahsulü evinden alınıyor.
Erkek | Kadın (Haberi Dinle)

FİSKOBİRLİK Genel Merkez Yönetim Kurulu üyesi İrfan Çakar ve Vakfıkebir Başkanı Savaş Bahadır yaptıklarım ortak açıklamada, üreticilerimizin isteği doğrultusunda satın aldığımız hizmet aracımızla mahsulünüzü evinizden biz alıyoruz. Bir gün sonra daödeme yapıyoruz dediler.

FİSKOBİRLİK Genel Merkez Yönetim Kurulu üyesi İrfan Çakar ve Başkan Bahadır sitemize yaptıkları açıklamalarda, üretici ve ortaklardan ciddi bir talep olduğu ve kooperatifimize satın aldığımız hizmet aracımızla üreticilerin fındıklarını kapılarından alarak farklı hizmet yaptıklarını belirttiler.

Genel Merkez Yönetim Kurulu üyesi İrfan Çakar "Üretici ve ortaklarımızda çok ciddi bir talep görüyoruz. Zaman zaman Kooperatifimize yoğun talepten dolayı durmaksızın çalışıyoruz. Fındığını FİSKOBİRLİK'e teslim eden tüm üreticilere, ortaklarımıza teşekkür ediyorum. Bu yıl çok ciddi hedeflerimiz var ve bu doğrultuda üretici ve ortaklarımızla birlikte faaliyetlerimizi hız kesmeden sürdürmeye devam edeceğiz" dedi.

"Ürün bedeli piyasanın üzerinde

"Piyasanın üzerinde olan fiyat politikasını kararlılıkla sürdürdüklerini ve üretici ve ortaklardan olumlu dönüş aldıklarını belirtti. Ürün bedellerinin ödenmesi ile ilgili de bir açıklama yapan Vakfıkebir Başkanı Savaş Bahadır  "Üreticilerimiz isterlerse ürünlerinin bedelini peşin olarak alabilirler. Evrak ve kayıt işlemleri tamamlandıktan sonra üreticilerimizin ve ortaklarımızın ürün bedelleri anında beyan ettikleri banka hesabına ya da nakit olarak alabiliyorlar

Hizmet anlayışının olumlu yöde değiştiğini belirten üretici Seyfettin Alp; yapılan hizmetleri takdir ediyorum. Randıman ölçümü ve kaç kilo geldiğini anında gözümün önünde ölçerek söylediler. İstersen mahsulünü teslim etmeye bilirsin ama ürün bedeli piyasanın üzerinde olduğu içib FİSKOBİRLİ'ği tercih ettim. Memnunun İrfan beye, Savaş Beye ve Müdürü İlhan Altıntaş beye teşekkür ediyorum dedi. 

Ana Sayfa
Foto Galeri
Web TV
Yazarlar