Karanlık Mod
  1. Ana Sayfa
  2. VEFAT EDENLER
Genç annenin ölümü yürekleri dağladı
VEFAT EDENLER
22.03.2021 21:23:28
256
A
Genç annenin ölümü yürekleri dağladı
Karnında bebeği olan Müjde Çilingir’in Covid -19 virüsü nedeniyle yaşama veda etmesi Vakfıkebir’de büyük üzüntü yarattı.
Erkek | Kadın (Haberi Dinle)

Vakfıkebir İlçesinden Müjde Çilingir Covid-19 virüsü nedeniyle 34 yaşında hayatını kaybetti. 6,5 aylık hamile olan Çilingir’in bebeği ameliyatla alınarak kuvöze kondu.

Edinilen bilgilere göre 3 çocuk annesi olan, 6,5 aylık hamile Müjde Çilingir ve ailesi bir süre önce Covid-19 hastalığına yakalandı. Genel sağlık durumumun kötüleşmesi sonucunda Trabzon Kaşüstü Eğitim ve Araştırma Hastanesine kaldırılarak tedavi altına alındı. Burada dört günlük tedavi sürecinin ardından durumu ağırlaşan talihsiz kadın yoğun bakım ünitesine kaldırıldı. Daha sonra doktorlar bebeğinin alınmasına karar verdiler. Ameliyatla bebeği karnından alınan genç anne kısa bir süre sonra hayata tutunamayarak yaşama veda etti. Bebeğinin ise, kuvözde yaşam mücadelesinin sürdürdüğü öğrenildi.

Vakfıkebir İshaklı Mahallesi’nde kılınan cenaze namazının ardından gözyaşları arasında toprağa verilen Müjde Çilingir’in tedavi sürecinde bazı ihmallerin yaşandığı ifade ediliyor. Vakfıkebir’in sevilen ve tanınmış esnaflarından İsmet Garip’in kızı olan genç annenin ölümü Vakfıkebir’de büyük üzüntü yarattı, yürekleri parçaladı.

Haber: Tuncay HACIFETTAHOĞLU

Ana Sayfa
Foto Galeri
Web TV
Yazarlar