Karanlık Mod
  1. Ana Sayfa
  2. GÜNCEL
Gençler Mesire Alanını Temizledi
GÜNCEL
05.06.2021 15:46:32
253
A
Gençler Mesire Alanını Temizledi
Vakfıkebir Mustafa Turupçu Gençlik Merkezi, “5 Haziran Dünya Çevre Günü” kapsamında gönüllü gençlerimizle birlikte Karadağ Yaylası'nda bulunan mesire alanlarını temizleyerek uyarıda bulundular “çöplerinizi yaylalarda bırakmayın”.
Erkek | Kadın (Haberi Dinle)

Vakfıkebir Mustafa Turupçu Gençlik Merkezi, Klas 61 Spor Kulübü Antrenör ve sporcuları ile  “5 Haziran Dünya Çevre Günü”  dünya çevre günü dolayısıyla Vakfıkebir Karadağ Yaylası’nda bulunan mesire alanlarını temizlediler.

Vakfıkebir Mustafa Turupçu Gençlik Merkezi Müdürü yunus Ali Civil; Çevrenin korunması ve toplumsal farkındalık yaratmak amacı ile bu gün gençlerimizle beraber yapılan çalışmaların ortak gayesi gelecek nesillere daha yaşanabilir bir dünya bırakmaktır. Yarınımız olan çocuklarımızın daha sağlıklı bireyler olarak yetişmesi bugün bizim oluşturacağımız ortak bir çevre bilinci ile mümkün olacaktır.

Yaşadığımız çevre geçmişten bize kalan bir miras değil, gelecek nesillere bırakacağımız bir emanettir. Çocuklarımızın sağlıklı bireyler olması için oluşturacağımız ortak çevre bilinci ile mümkündür. Bu cennet vatanın evlatları olan bizler, çevrenin bize ecdadımızdan miras olarak kaldığını unutmadan, bu mirası gelecek nesillerle lütfen temiz bırakalım.  Ayrıca etkinliğime katılan Klas 61 Spor Kulübü teşekkür ediyoruz dedi.

Temizlik çalışmalarına gönüllü olarak katılan gençler piknik yaptırılarak ödüllendirildi.

Ana Sayfa
Foto Galeri
Web TV
Yazarlar